Metro Exodus 2019’a Ertelendi

Roman uyarlaması korku - aksiyon oyunu Metro Exodus 2019'da çıkacak.

Deep Silver bugün yaptığı duyuruyla beklenen oyun Metro Exodus’un 2019 yılının ilk çeyreğine ertelendiğini açıkladı. Dağıtımcı firmaya göre şimdiye kadarki en başarılı, en sürükleyici Metro oyununun hazırlanması için uğraşılıyor. Bu yüzden de bunu sağlamak için oyunun ertelenmesine karar verildi.

Deep Silver bir basın açıklaması yaparken, Metro Exodus’un geliştirme sürecinin oldukça iyi gittiğini ve gerçekten de heyacanlı olduklarını ifade etti. Geliştirici firma düzenli olarak Metro Exodus’u devamlı olarak inceliyor ve en iyi tecrübeyi oyunculara sunmak için çabalıyor. Dolayısıyla ertelemenin altında yatan sebep de bununla ilgili.

Yapımcı firmanın söylemlerine göre Metro Exodus serinin en iyi oyunu olacak ve önceki iki yapımı geride bırakacak. Bu yüzden de eksikler olmaması için çaba gösteriliyor ve oyun 2019 yılının ilk çeyreğine ertelendi.

4A Games tarafından geliştirilen Metro Exodus yine hikâye odaklı bir FPS oyunu olacak ve içinde hem korku, hem aksiyon, hem de gizlilik elementleri barındıracak. Bu sefer Metro serisinde daha çok dışarı çıkacağız, hatta oyunun önemli bir bölümü dış dünyada geçecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>