Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2 Destan Yeni Promosyon Kodları!

Metin2'nin Destan sunucusu yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Ülkemiz oyuncuları tarafından adeta bir tutkuyla oynanan Metin2, tüm dünyadaki popülaritasini giderek artırmaya devam ediyor.

Metin2’nin Yeni Sunucusu Destan Oyunculara Sunuldu 3 1

MMORPG alanında ilk sıralarda yer alan Metin2, geçtiğimiz günlerde seni sunucusu olan Destan’ı oyuncularla paylaşmıştı. Bugün oyunculara kapılarını açıyor. Şu sıralar oyuncular tarafından yoğun bir ilgi gösterilen Destan, kendine has Gemi savunma bölgesi ile kısa sürede milyonlarca oyuncunun yüzünü güldürecek. Okyanuslarda canavarlara karşı savaşma fırsatı verecek olan Destan, Gemi savunma bölgesi ile bizleri birbirinden farklı yaratıklar ile karşı karşıya getirerek aksiyon dolu anlar yaşatacak. Oyuncular Gemi savunma bölgesinde gemilerinin batmalarını önleyecek ve yaratıklara karşı savaşacaklar.

Daha önce görülmemiş düzeyde bir aksiyon deneyimi sunacak olan Destan, hiç olmadığı kadar zengin ve gerilim dolu yapıya kavuşacak. Dağıtılan promosyon kodları ile de oyunculara hediyeler sunan yeni sunucu, şu sıralar Metin2 oyuncularının gözdesi konumunda yer alıyor. Saatler içerisinde tükenme durumuna gelen promosyon kodları, 12’nci ayın 31’ine kadar geçerli olacak. Sitemizde yer alan Metin2 Destan promosyon kodları sadece Destan sunucusuna özgü olacak. Oyuncular oyuna giriş yaparak yada web sitesi aracılığı ile promosyon kodlarını hesaplarına tanımlayabilir ve sürpriz ödüller kazanabilirler.

Saatler içerisinde 1500 kod dağıtımını tamamladık. Şuanda 1500 yeni promosyon kodunu oyuncularla paylaşıyoruz.

Yeni promosyon kodları için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Dilerseniz buradan yeni promosyon kodu alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

3 Yorum

 1. adamsınız

  0
  0
  Cevap
 2. bizde bi kod alabılırmıyız

  0
  0
  Cevap
 3. bnde kod alabilirmiyim

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.