MechWarrior 5: Mercenaries Epic Store’a Özel Olacak!

MechWarrior 5: Mercenaries çıkış tarihini erteledi.

Geçtiğimiz aylarda robotik savaşları konu alacak diye bahsettiğimiz MechWarrior 5: Mercenaries hem yeni görüntüler hem de yeni detaylar paylaşarak hayranlarını bilgilendirmeye devam ediyor. Yapım Epic Store’a özel olacakmış.

MechWarrior 5 Mercenaries Epic Store’a Özel Olacak 2

Piranha Games tarafından geliştirilen ve 10 Eylül’de piyasaya sürülmesi beklenen MechWarrior 5: Mercenaries serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak. Şuan için sadece bilgisayar platformu için duyurulan yapım yeni gelen bilgilere göre Epic Store üzerinde lansmana çıkacakmış. Oyun diğer oyunlarda da olduğu gibi 1 yıl süreyle Epic Store haricinde başka bir yerde satılamayacakmış.

Altchar’ın dün gece yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Piranha Games’in yeni oyunu MechWarrior 5: Mercenaries Aralık 2019’da Epic Store üzerinde lansmana çıkacakmış. Yani oyunun çıkış tarihi de 3 ay ertelenmiş. 25 Temmuz itibari ile Piranha Games, hem oyunun Aralık 2019’a hem de Epic Store’a özel olduğunu duyurmuş.

Oyunu ön sipariş eden oyuncular için geri ödeme sistemi oluşturulacakmış. Ayrıca oyuna 2020’nin başında modlama desteği de getirilecekmiş. Oyunun çıkış tarihinin neden ertelendiği henüz bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol