Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Spider-Man 3’ün Ekran Görüntüleri Sızdırıldı!

Insomniac ekibi tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan Marvel's Spider-Man 3 projesinden yepyeni detaylar sızdırıldı.

Insomniac ekibi tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan Marvel’s Spider-Man 3 projesinden yepyeni detaylar sızdırıldı. Şu anda sosyal medya üzerinden oyunun hem ekran görüntüleri hem de çeşitli oynanış içerikleri yayınlanmış durumda. Oynanış görüntülerini herhangi bir şekilde haberimize eklemek ve herhangi bir spoiler vermek istemiyoruz. Dolayısıyla haberimiz içerisinde bu sızıntıların nereden geldiğini ve çeşitli detayları görebileceksiniz.

Bildiğiniz üzere şu anda PlayStation 5 konsollarında mevcut olan Marvel’s Spider-Man 2‘nin resmi olmayan bir PC sürümü geliştiriliyor. Aynı mod geliştirme ekibi, devam oyununun PC sürümünü şu anda çalıştırmayı başarmış durumda. Ortaya çıkan ekran görüntüleri genel olarak oyunun oldukça erken bir sürümünü temsil ediyor. Dolayısıyla final sürümü ile karşılaştırmamanız gerekiyor.

Marvel’s Spider-Man 3 Ne Zaman Çıkacak?

Marvel’s Spider-Man 3 için yayınlanan ekran görüntülerine bakacak olursak ikinci oyunla büyük oranda benzerlik gösteriyor. Hatta bu görüntülerden herhangi bir şekilde farklılık ortaya çıkaramıyorsunuz. Dolayısıyla bu sızıntılardan ekstra bir şey beklememeniz daha iyi olabilir. Her ne olursa olsun bu ekran görüntüleri bekleyenlerin ve hayranların dikkatini çekecek türden diyebiliriz.

Marvels Spider Man 3 first screenshots 2

Insomniac ekibi bildiğiniz üzere Marvel’s Spider-Man 3’ü resmi olarak duyurmadı. Ancak oyunun ilk etapta PlayStation konsollarına çıkış yapacağını ve bu konsola özel olacağını söyleyebiliyoruz. Fakat şu anda mod ekibinin PC sürümü üzerinde bu oyunu çalıştırdığını ve bunun bir prototip versiyon olduğunu aktarabiliyoruz. Sızan görüntülerin yanı sıra aynı zamanda ortaya çıkan belgelere göre ikinci oyunun 2025 yılı içerisinde PC platformuna geleceği bildiriliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.