Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns’a DLSS 3 Desteği Geldi

Nvidia, Marvel's Midnight Suns'ın DLSS 3 desteği aldığını ve Hitman 3'ün RTX 4000 serisi için optimize edildiğini duyurdu.

Marvel’s Midnight Suns ve bir Nvidia GeForce RTX 4000 ekran kartınız var mı? Şanslısınız, çünkü taktiksel RPG oyunu artık RTX 4090 ile birlikte ilk kez tanıtılan çerçeve güçlendirme teknolojisi DLSS 3’ü destekleyecek. Ayrıca, bu Nvidia sürücü güncellemesi ile Hitman 3’te RTX 4000 serisine özel olarak optimize edildi ve DLSS 3 desteği kazandı.

Nvidia DLSS 3 gibi teknolojiler, Marvel’s Midnight Suns gibi oyunlarda RTX 4070 Ti’ye AMD Radeon RX 7900 XT’ye göre bir avantaj sağlayacak. Tabii ki, bu durumu kabullenmeyen AMD, bu yıl DLSS 3 rakibi bir teknoloji piyasaya sürecek ancak GeForce kartları desteklenen oyunlar açısından hızlı bir başlangıç ​​yaptı ve oyuncuların gönlünü kazandı bile.

Marvel’s Midnight Suns DLSS 3 Güncellemesi

Marvel's Midnight Suns'a DLSS 3 Desteği Geldi

Bir basın açıklamasında Nvidia, en son Game Ready Sürücüsünün Marvel’s Midnight Suns ve Hitman 3 DLSS 3 desteği için temel oluşturduğunu açıkladı. Yeni ayarlar seçeneği 26 Ocak 2023’ten itibaren kullanılabilecek ve ışın izleme özellikleri açıkken 4K’da oynarken büyük fark yaratacak.

Hitman 3 ayrıca bu ayın sonlarında bir “World of Assassination” dönüşümünden geçecek, yani Hitman 1 ve 2 ile de DLSS 3 kullanabileceksiniz. Daha da iyisi, Hitman Freelancer güncellemesi de ücretsiz olarak yayınlanacak; yani Ajan 47’nin kırmızı kravatına geri dönmek için bir neden arıyorsanız, şimdi mükemmel zaman diyebiliriz.

Eğlenceyi bozmak istemem ama Piksel Oluşturma teknolojilerini kullanmak için bir RTX 4000 ekran kartına ihtiyacınız olacağını tekrar belirtelim. Ne yazık ki, RTX 3090’da bile bu teknoloji mevcut değil ve biz hala Nvidia RTX 4060 gibi daha ucuz Lovelace seçeneklerinin gelmesini bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.