Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı

Türkiye'de satılıp satılmayacağı bir türlü açıklanmayan Marvel's Midnight Suns'ın fiyatı Epic Games Store üzerinde ortaya çıktı.

Marvel’s Midnight Suns Türkiye‘de satışa sunulmadan önce fiyatı ortaya çıktı. Yalnızca Rusya, Güney Afrika ve ülkemizde ön siparişe açılmayan oyunun fiyatını Epic Games Store aracılığıyla öğrendik.

Tüm dünyada satışa çıkan ancak yine Rusya ve Türkiye’de bir türlü satışa sunulmayan Hogwarts Legacy gibi, Fraxis’in oyunu da satışa sunulmadı. Herhangi bir resmi açıklama yapmayan yayıncı, Türk oyuncuları hem üzdü hem sinirlendirdi. Ülkemizdeki oynak döviz kurlarından dolayı olduğunu tahmin ettiğimiz bu yayıncı politikası, açıklama yapılmadan uygulandığı için hoş karşılanmadı.

Marvel’s Midnight Suns Türkiye’de Satılmayacak mı?

Marvel's Midnight Suns Türkiye

Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesinden dolayı uygulanan ambargo nedeniyle oyunların satılmadığını biliyoruz ancak böyle bir ülke ile Türkiye isminin yan yana geçmesi ise oldukça sinir bozucu. Henüz yayıncıdan resmi bir açıklama gelmese de, Epic Games Store‘da Türkçe olarak hazırlanan tanıtım sayfasında yerel fiyatlandırma yapıldığını görüyoruz.

Normalde 60 dolardan çıkış yapan oyunların artık fiyatı 1000 TL seviyesine gelmişken, Marvel’s Midnight Suns Türkiye sayfası açılmamasına ve böyle bir saygısızlık yapılmasına rağmen yerel fiyatlandırma ile gönüllerin alınmasının hedeflenmesi mümkün. Tabii ki bunların bizim düşüncelerimiz ve spekülasyonlarımız olduğunun altını çizelim.

Resmi açıklama geldiğinde oyunun ülkemizde satılıp satılmayacağını sizlerle paylaşacağız ve bu sayfamızı güncelleyeceğiz.

Marvel’s Midnight Suns Türkiye Fiyatı

Marvel's Midnight Suns Türkiye

Eğer bir hata yok ise ve kur güncellemesi sağlanmazsa, Marvel’s Midnight Suns Türkiye fiyatı 429 TL olacak. Steam’in kur güncellediğini biliyoruz ancak Epic Games Store tarafından henüz bir açıklama gelmedi ve oyunun ön siparişi veya satışları henüz Türkiye’de aktif edilmedi. Mağaza sayfasına tıklamaya çalıştığınızda hata alıyorsunuz.

Google’da oyunun ismini arattığınızda ve Epic Games Store sayfasının hemen altına baktığınızda ise 1.118 TL gibi bir rakam gördüğümüzü de belirtelim. Oyun zamlanırsa ve yerel fiyatlandırma yapılmazsa, muhtemelen bu fiyat bandında bir oyun ile karşı karşıya kalacağız.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, oyunun her an zamlanabileceğini ve şimdilik Türkiye’den satın almanın bir yolu olmadığını belirtelim. Marvel’s Midnight Suns, 2 Aralık 2022‘de çıkış yaptığında tüm bunların bir açıklığa kavuşmasını ümit ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Onopko

    699 TL oldu o fiyat :o)

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.