Marvel’s Avengers’taki Kozmetiklerin Tümü 42 Bin TL!

Bir Marvel's Avengers oyuncusu, oyundaki tüm kozmetik ürünleri satın almanın ne kadara mal olacağını hesapladı. Toplam miktar gerçekten etkileyici.

Marvel’s Avengers tam fiyattan satılan bir oyun ancak mikro dönüşümler yoluyla satın alınabilecek zengin bir kozmetik ürün yelpazesine de sahip.

Reddit kullanıcısı saali22, hepsini almak için tam olarak ne kadar harcamanız gerektiğini hesapladı. Biraz para biriktirmemizi sağlayan setleri hesaba katmadı ve tüm bağımsız ögelerin fiyat etiketlerini ekledi. Ortaya çıkan miktar etkileyici.

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers Skin Fiyatları

Bu metodolojiyle, Marvel’s Avengers’da bulunan tüm kozmetik ürünleri satın almak isterseniz, size 3.749 dolara (42 bin TL) mal olacak. Gerekli miktarda 331.750 krediyi (oyun içi para birimi) elde etmek için böyle bir miktarın harcanması gerek.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, set kullanımı bu miktarı azaltacak ancak yine de tam fiyattan satılan bir oyun için gülünç derecede yüksek bir fiyat. Bir teselli olarak, bunların oynanışı etkilemeyen kozmetik işlevlere sahip ögeler olduğu gerçeğini de belirtelim.

Geçen ayın başında geliştiricilerin oyundaki oyuncu ilerlemesini hızlandırmak için mikro dönüşümler getirdiğini de hatırlatalım. Ücretli güçlendiriciler şeklinde uygulandılar ve deneyim puanı kazanma oranı artırıldı.

Bu hamle daha da hayal kırıklığı yarattı, çünkü lansmandan önce geliştirici ekip, oyunun herhangi bir P2W mikro dönüşüm içermeyeceğine söz vermişti. Topluluğun tepkisi o kadar olumsuzdu ki, bir ay sonra bu ögeler oyundan kaldırıldı.

Marvel’s Avengers, eylül 2020’de PC, Xbox One ve PlayStation 4’te çıkış yaptı. Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sürümleri bu yıl mart ayında çıktı. Buna karşılık, oyun iki ay önce Game Pass abonelik teklifine dahil edildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol