Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Heroes’un Konsol Sürümü Geliyor

Windows ve Mac OS PC platformlarında uzun süredir aktif olan Marvel MMO'su, küçük bir isim değişikliğiyle konsollara geliyor.

Marvel dünyasını MMO oyun tarzıyla buluşturan, Marvel Heroes, 2016’dan beri faaliyette olan sunucularında büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Oyun çıktığı günden bu yana sadece Windows ve Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynanabiliyordu. Ancak kısa süre önce duyurulan habere göre, Marvel kahramanlarını yakın zamanda konsollarda da göreceğiz. Marvel Heroes Omega ismiyle, Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Oyunun PC sürümünün ücretsiz oynanabildiğini de hatırlatalım. Aynı şekilde konsol sürümleri de tamamen oynaması ücretsiz olacak.

marvel heroes ps4

Oyunun PC sürümündeki bütün Marvel karakterleri, konsol sürümünde de bulunacak. Playstation 4 için bu sene içinde kapalı beta düzenlenecek. Tam bir MMORPG olmayan oyunda, Marvel karakterlerine hayat veriyorsunuz. PC sürümünü incelemek ve ücretsiz bir şekilde indirip oynamak için Steam sayfasını ziyaret etmek isteyenler buraya tıklayabilir. Oyunda ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Marvel Heroes Omega’nın piyasaya çıkacağı kesin tarih duyurulmadı, takvimde sadece 2017 bahar ayları işaretli. Bu da yaz gelmeden oyunun piyasaya düşeceği anlamına geliyor. Playstation tarafından yayınlanmış tanıtım fragmanına aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz.

YouTube video

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.