Marvel Future Revolution Redeem Kodları – Kasım 2021

Marvel Future Revolution isimli oyunda kullanabileceğiniz oyun içi kupon kodlarını öğreneceksiniz.

Marvel Future Revolution dünya çapında kısa bir süre önce yayınlandı. Oyunumuz hem Android hem de iOS telefonlarda oynanabiliyor. Geliştiriciler, bu olayı kutlamak için şimdiden birkaç Marvel Future Revolution kupon kodu yayınladı. Oyuncular, ücretsiz oyun içi öğeleri toplamak için bunları kullanabilirler. Marvel Future Revolution, Marvel’in ilk açık dünya MMORPG oyunudur. Oyun Netmarble tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Bir mobil aksiyon oyunu ile açık dünyanın bir karışımıdır. Sonuç olarak, oyuncuların ister arkadaşınız ister rastgele bir oyuncu olsun, arkadaşlarıyla ve diğer çevrimiçi oyuncularla birlikte savaşmalarını sağlar.

Marvel Future Revolution Redeem Kodları isimli konumuzda sizlere oyun içinde kullanabileceğiniz Kasım kodlarını vereceğiz. Bu sayede oyunda ücretsiz bir şekilde oyun içi eşyalar ve kaynaklar elde edeceksiniz. Yalnız şunu da söyleyeyim ki bu kodların belirli bir sınırı var yani çabuk olursanız iyi olacaktır. Arada sıra da bu konuya da tekrar göz atmanızda fayda olacaktır.

Marvel Future Revolution redeem kodlari 2

Marvel Future Revolution Redeem Kodları – Kasım 2021

Öncelikle bu kodları nasıl kullanacağız onlara bir bakalım.

Oyunu açın ve ekranın sağ üst köşesindeki menü simgesine tıklayın. Ayarlar düğmesine tıklayın. Şimdi ‘hesaplar’ bölümüne gidin. Aşağıda bulunan kupon kodlarından herhangi birini girin ve Onaylaya tıklayın. Hepsi bu kadar arkadaşlar. Eliniz hızlı tutun. Arada sırada oyunun resmi sosyal medya hesaplarına da bakın. Orada yeni kodlarda paylaşılmaktadır.

  • DARKDOMAINISHERE – One Omega Card Box (Yeni!)
  • FUTUREISNOW – one alpha supply box 
  • OMEGAFLIGHT – medium attack boost 
  • CONVERGENCE – medium attack boost 
  • DOWNLOADMFR – 13 omega card box 
  • AGENTM – 50K gold (Yeni!)
  • GAMESPOTMFR – 50x potential reports. (Code to work after the launch of the game on August 25, 2021)
  • MFRLIVE – Exclusive in-game items. (redeemable after August 25, 2021, global launch)
  • LAUNCH825 – Exclusive in-game items. (redeemable after August 25, 2021, global launch)

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol