Marvel Future Fight

MMORPG MMOTPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

4.8

Kullanıcı

MARVEL Future Fight’a Deadpool Katıldı!

MARVEL Future Fight'a yeni bir güncelleme daha geldi.

Netmarble Corp’un oyunlarından birisi olan ve dünya çapında oyunculara saihp olan MARVEL Future Fight yeni bir karakter daha aldı.

Aksiyon RPG oyunu olarak oynanan MARVEL Future Fight yeni güncellemesi ile yeni X-Force içeriklerini oyunculara sundu. Ayrıca güncelleme ile anti kahraman olan Deadpool’da oyundaki yerini aldı. 8 Ağustos itibari ile Android ve İOS kullanıcılarına sunulan güncelleme ile oyuna Deadpool, Psylocke, Domino, Fantomex ve Stryfe karakterleri ile Cable ve Colossus için iki yeni X-Force kostümleri eklendi. Buna ek olarak oyuna X – Force ve Deadpool temalı bir Epik Görev’de oyunculara sunuldu.

Oyuna gelen güncelleme ile oyuncular Kategori – 3 güçlendirmelere ve Deadpool için yeni nihai yetenekleri keşfedebilecekler. Marvel Stüdyoları’nın 10’ncu yıl dönümünü kutlamak için için çeşitli etkinliklerde oyuna eklendi. Oyuncular 6 adet 6-Yıldız karaktere, Giriş Yapma Takvimi’nden Kategori-2 Yükseltme Biletlerine sahip olabilecekler ve etkinlik görevi nişanlarını takas ederek Deadool’u geliştirmek için eşyalar alabilecekler.

Dünya çapında 86 milyon oyuncuya sahip olan MARVEL Future Fight ülkemizde de oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>