MARVEL Future Fight Yeni Bir Güncelleme Aldı

MARVEL Future Fight yeni güncellemesini aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Netmarble bugün Marvel’ın Galaksinin Koruyucuları’nın Süper Kahraman takımından esinlenilen popüler mobil oyunları MARVEL Future Fight  için yeni bir güncelleme yayınladı. Tüm yeni Galaksinin Koruyucuları karakterleri, görevleri ve kostümleri toplayıp tecrübe etmeleri için Ajanlara şimdi açıldı.

MARVEL Future Fight’a en son gelen güncelleme ile birlikte Galaksi’nin Koruyucuları takımıyla bağlantılı olan beş yeni karakter oyuna eklendi: Beta Ray Bill, Phyla-Vell, Darkhawk, Nova (Richard Rider) ve Gladiator. Ayrıca oyunculara toplayabilmeleri için Star-Lord için bir yere indirilmiş kostüm ve Cezalandırıcı için bir kozmik hayalet sürücü kostümü eklendi.

Bugünün güncellemesi ile MARVEL Future Fight’a ayrıca Galaksi’nin Koruyucuları’nın yeni bir Epik Görev’i ilave edildi. Yeni hikayesel mücadele Star-Lord ve yeni Koruyucular’ın evreni kurtarmak için olan savaşlarına odaklanmaktadır. Ajanlar görevleri oynadıkça ve yeni kahramanlar kazandıkça Star-Lord ve Beta Ray Bill’i eğitebilirler.

MARVEL Future Fight’ın diğer ekleri şunları içermektedir:

  • Star-Lord şimdi Kategori-3’e yükseltilebilir ve yeni bir nihai yetenek açılabilir.
  • ‘Potansiyelinin Farkına Var’ özelliği Beta Ray Bill, Phyla-Vell, Darkhawk, Nova (Richard Rider) ve Gladiator için açıldı.
  • ‘Potansiyel Uyandır Özelliği’ ve Beta Ray Bill için yeni uyanmış yetenekler açıldı.
  • Kahraman büyüme puanları güçlendirildi ve içerik durum panosu, büyük düşman ve ana simgelerin kullanım kolaylığı geliştirildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol