Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Merak Uyandıran Marvel Dizisi Echo’dan Yeni Fragman

Marvel Studios imzalı mini dizi Echo için geri sayım başladı. Yeni fragmanın paylaşıldığı dizinin 5 bölümü aynı anda 10 Ocak’tan itibaren Disney Plus'ta yayında olacak.

Gelecek Marvel dizileri arasında en merak edilenlerden biri olan Echo, yeni fragmanı ile karşımızda. Marion Dayre ve Amy Rardin’in kaleminden çıkan beş bölümlük mini seri, yayın hayatına 10 Ocak‘ta başlayacak. Aynı evrendeki diğer yapımlar gibi Disney Plus‘ta gösterime girecek olan dizi, Wilson Fisk’in suç imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor.

Bu yolculuk Maya’yı evine getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Fragmandan da görülebileceği üzere Echo, aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilere heyecan verici bir seyir sunacak. Alaqua Cox ile Vincent D’Onofrio’nun başrollerini paylaştığı dizinin 5 bölümü aynı anda yayınlanacak.

Marvel Dizisi Echo 10 Ocak’ta Disney Plus’ta

marvel dizisi echo disney plus

Normalde Marvel dizilerinin yeni bölümleri haftalık olarak Disney Plus’a eklenirken, bu sefer bir ilke imza atılacak. Cox ve D’Onofrio’ya Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning gibi isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetilen Echo, 10 Ocak’tan itibaren izleyicilerle buluşacak. Geçtiğimiz aylarda kütüphanesindeki yerli içeriklerin tamamını kaldıran ve Türkiye’deki yapım sürecini sonlandıran Disney Plus, özellikle Atatürk dizisini yayımlamama kararı sebebiyle tepki çekmişti. Platformun ülkemizdeki aylık üyelik fiyatı 64,99 TL.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni Marvel dizisi Echo’nun fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Echo Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.