Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mario Kart Tour Başlangıç Rehberi

Mario Kart Tour isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Mario Kart Tour, uzun bir süre önce mobil cihazlarda kullanıma sunuldu. Cep telefonuna geçişte, Mario Kart Tour’un arkasındaki geliştiriciler, oyunun size öğretmediği bir dizi küçük mekanik uyguladılar ve ayrıca zaten deneyimli bir Mario Kart oyuncusu değilseniz, farkında olmayacağınız birkaç tane daha şey olacak. Ama tam da bu yüzden buradasınız değil mi? Oyunun size söylediği çok şey var, ancak bu ipuçlarında da ustalaştığınız zaman, tüm tur yarışlarınızda kolayca birinciliği elde edebileceksiniz.

Mario Kart Tour Başlangıç Rehberi isimli konumuzda oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi vereceğiz. Bu sayede oyunda yarışlarda kolay bir şekilde başarı elde edebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim ve ne gibi taktikler var hep birlikte bakalım.

Mario Kart Tour baslangic rehberi 2

Mario Kart Tour Başlangıç Rehberi

Oyun aslında oyunu kolaylaştırabilecek veya belki de dönüşlerinizi keskinleştirebilecek çeşitli kontrol seçenekleri içeriyor. Bunu değerlendireceğiz. Sürüklenmeyi, kesinlikle önerilen oyun yöntemi olan ekrana dokunarak etkinleştirebilirsiniz, ancak ayarda bunu Gyro Handling ile birleştirerek, kartınızı yönlendirmek için cihazınızı eğmenize izin verebilirsiniz. Bu, size çok daha fazla kontrol sağlar ve oyunu geleneksel bir Mario Kart oyununa biraz daha yakın hissettirir.

Ayrıca, sizi yolda tutmak için harikalar yaratan, kısayolların kullanımını caydıran bir Akıllı Direksiyon seçeneği de var. Her ikisinin de olumlu yönleri var ve kartınızı kontrol etmekte sorun yaşıyorsanız, başlangıçta kesinlikle Akıllı Direksiyon’u açık tutmalısınız, ancak daha deneyimliyseniz, oyunu kesinlikle onsuz oynamayı denemelisiniz.

Bir yere çarptığınızda ve mürekkep görüşünüzü engelliyorsa, bundan kurtulmanın normal yolu ileriye doğru sürmek ve hava akışının görüşünüzü temizlemesini beklemektir. Ancak Mario Kart Tour’da artık ekranı parmağınızla kolayca silebilirsiniz. Evet, sadece parmağınızla görüşünüzü temizleyin.

Destek

Birkaç saniye boyunca başka bir yarışçıyı yakından takip ederseniz, sizi kolayca onların önüne geçirecek önemli bir hız artışı elde edersiniz. Doğru konumda olduğunuzu bileceksiniz çünkü hava, arabanızın etrafında hava akımı efektleriyle görselleştirilecek. Birkaç saniye içinde destek otomatik olarak devreye girer.

Otomatik Sistem

Bu sistem, Mario Kart Tour için yepyeni bir mekaniktir ve hiçbir zaman bir eşyayı boşa harcamamanızı sağlamaktadır. Eğer önemli eşyalara tutunan biriyseniz bu kapatılabilir ve tabii ki benzer bir etki istiyorsanız eşya kutularına basmadan önce eşyaları her zaman kullanabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.