MapleStory M’e 3 Yeni Sınıf Eklendi

MapleStory M'e üç yeni ve ilgi çekici sınıf daha geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Nexon’un popüler fantastik MMORPG oyununun mobil sürümü olan MapleStory M güncellendi ve üç yeni sınıf oyuna eklendi. Yeni güncellemeyle birlikte artık Shadower, Hero ve Arch Mage sınıfları da MapleStory M’de yer alacak.

blank

Bugünden itibaren oyuncular Maple World’de üç benzersiz sınıfı kullanabilecek. Hızlı bir hırsız karakter olan Shadower yakın dövüşlerde etkili olacak ve hançerini kullanacak. Hero savaşçı bir sınıf ve çift elle tutulan kılıç ya da balta kullanacak. Arch Mage ise buz ve yıldırım büyüleriyle bir büyücü olarak MapleStory M’de karşımıza çıkacak.

Güncellemeyle birlikte aynı zamanda MapleStory M’e yeni ekipman geliştitrme sistemi olan Emblem Enhancement da eklendi. Bu sebeple üç yeni etkinlik başlatıldı. Update Celebration Event 31 Ocak’a kadar sürecek ve oyuncular giriş yaparak tek seferlik bir hediye alacak. Burning Event etkinliği 20 Şubat’a kadar devam edecek ve 3-75 level arası karakterler seviye atladıklarında 2 ekstra seviye daha alacaklar. Growth Support Event etkinliği ise 20 Şubat’a kadar sürecek ve yeni sınıflarda belli seviyelere ulaşan oyunculara Growth Support kutuları verilecek.

Ayrıca MapleStory M’de Lunar New Year kutlamaları da 1 Şubat’ta başlayacak ve 10 Şubat’a kadar devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol