MapleStory 2: Skybound Genişlemesi Çıktı

MapleStory 2 için yeni ek paket yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Daha önce de duyurulan yeni MapleStory 2 ek paketi Skybound bugün resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Oyuna bir dizi yeni içerik getiren bu güncellemenin en önemli kısmı ise yeni Soul Binder sınıfı. Bu class hybrid bir mage ile healer tarzında. Aynı zamanda MapleStory 2’ye yeni Sky Fortress alanı, Normal Chaos raidler ve yeni 1v1 Maple PvP arenası da eklendi.

MapleStory 2’nin en çok dikkat çeken yeniliği Soul Binder sınıfı oldu. Şifa ve büyü yeteneklerini bir arada kullanabilen bu sınıf, zamanla potansiyelini de geliştiriyor. Muhtemelen önceki classlardan sıkılan pek çok kişi de ilk iş olarak Soul Binder’ı deneyecektir.

Aynı zamanda oyuna yeni bir PvP modu da geldi. Maple Arena adı verilen bu yerde 1’e 1 karşılaşıyorsunuz ve yeteneklerinizi ortaya koyarak kazandığınızda yeni PvP ekipmanları alıyorsunuz.

Geçtiğimiz aylarda çıkış yapan ve aynı zamanda Steam’de de yayınlanan MapleStory 2’de yenilikler hız kesmeden sürüyor. Açıkçası oyun epey başarılı oldu ve bunu da hak ettiğini söylememiz gerekir. İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol