MapleStory 2 Kapalı Beta Davetleri Başladı

MapleStory 2 nihayet Avrupa’ya da açılıyor.

MapleStory 2’nin kapalı beta testlerinde ilk dalga başlarken, davetiyeler de bugünden itibaren gönderilmeye başlandı. Eğer siz de daha önce oyunun kapalı beta testleri için kayıt olduysanız, e-posta kutunuza bakmanızı tavsiye ederiz.

Bu arada MapleStory 2’nin kapalı beta aşamasına da sadece birkaç hafta kaldı ve muhtemelen ciddi bir ilgiyle karşılaşacak. Bilindiği gibi MapleStory 2 daha önce anavatanında çıkmıştı fakat Avrupa ile Amerika bölgelerine gelmemişti. İlk oyunun yüksek başarısı ise oyunun Avrupa sunucularının da dolacağına işaret ediyor. MapleStory 2’nin kapalı betası resmi olarak 9 Mayıs tarihinde başlayacak.

Ayrıca şimdiye kadar beta davetiyesi alamayanların da korkmasına gerek yok. Dün yollanan davetiyeler kapalı beta davetlerinin sadece ilk dalgasıydı. Oyunu çıkmadan önce denemek isteyenler hâlâ resmi MapleStory 2 web sitesi üzerinden kapalı beta kaydını yaptırabilir.

Tabii merak edilen bir diğer nokta da MapleStory 2’nin Avrupa ve Amerika’ya çıkarken hangi ülkelere geleceğiydi. Bunların arasında pek çok bölge yer alırken, neyse ki Türkiye de yer alıyor. MapleStory 2 çıktığında doğrudan Türkiye’den de oynanabilecek ve herhangi bir kısıtlama olmayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol