Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Manor Lords Game Pass’e Gelecek Mi?

Steam'de en fazla istek listesine eklenen oyun olan Manor Lords'un Game Pass'e gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki, ortaçağ strateji oyununu Xbox'ın abonelik servisinde oynamak mümkün olacak mı?

Manor Lords Game Pass’te var mı sorusu kullanıcılar tarafından epey merak ediliyor. Tek bir geliştiricinin yaklaşık yedi yıllık emeği sonunda ortaya çıkan ortaçağ strateji ve şehir kurma oyunu, 26 Nisan‘da Erken Erişim olarak piyasaya sürülmesiyle ilk meyvelerini verecek. İlk çalışmalarını RPG Maker 2000 ile yapan geliştirici Greg Styczeń, daha sonra Unreal Engine ile tanıştı ve projesini buraya taşıdı.

11. yüzyıldan 15. yüzyıla kadar Avrupa’daki tarihi referanslardan esinlenen bir oyun olan Manor Lords, daha çıkmadan Steam‘i etkisi altına almayı başardı. Kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bağımsız yapım, kullanıcıların en çok istek listesine eklediği oyun oldu.

Manor Lords Steam İstek Listesini Domine Ediyor

manor lords xbox game pass

Yayıncı koltuğunda Hooded Horse’un oturduğu oyun, şimdiye dek 2 milyonu aşkın wishlist topladı ki bu, arkasında yalnızca tek bir geliştiricinin olduğu bağımsız bir yapım için olağanüstü bir başarı. Üstelik oyun Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek. Peki, Manor Lords Game Pass‘e gelecek mi? Kısaca cevap vermek gerekirse, evet gelecek.

26 Nisan’da Erken Erişim’e girdiğinde PC Game Pass‘te mevcut olacak. Ayrıca konsol sürümü hazır olduğunda Xbox Game Pass’e de eklenecek. Palworld gibi diğer Erken Erişim oyunlarının Microsoft’un abonelik hizmetine ilk günden ulaşmasıyla birlikte, birçok kişi Manor Lords’un da bu kapsamda olup olmadığını merak ediyordu. Neyse ki, ortaçağ strateji oyunu Game Pass’e teşrif edecek.

Manor Lords Game Pass’e İlk Günden Gelecek

manor lords game pass

Eğer üyeliğiniz varsa, kalıcı olarak satın almak zorunda kalmadan oyun yayınlanır yayınlanmaz keyfini çıkarabilirsiniz. Elbette, isterseniz veya PC Game Pass’e abone değilseniz, Manor Lords‘u satışta olduğu dijital oyun mağazalarının herhangi birinden satın almayı de seçebilirsiniz. Fiyatı henüz açıklanmadı, ancak beklentiler 30-40 dolar bandında olacağı yönünde.

Steam, Türkiye’nin de yer aldığı MENA-USD bölgesi için daha uygun fiyatlandırma önerecektir. Geliştirici ve yayıncının bu rakamı uygulayacağını tahmin ediyoruz zira Manor Lords Türkçe dil desteğine sahip. Dolayısıyla ücret konusunda da ılımlı bir yaklaşım sergilenecektir. Ortaça strateji ve şehir kurma oyunu, 26 Nisan’da çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.