Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Madden 21 Mobile Saldırı Taktikleri

Madden 21 Mobile isimli oyunda işinize yarayacak bazı saldırı bilgileri öğreneceksiniz.

Madden 21 Mobile isimli oyunumuz mobil NFL oyunu olarak karşımıza çıkıyor bunu biliyorsunuz. Mobil olarak en kaliteli oyun budur. Bir süredir zaten Madden serisi mobilde bulunuyordu fakat günümüzde herkeste akıllı telefonlar olunca doğal olarak daha popüler bir hale geldi. Bu oyunda da diğer çoğu oyunda olduğu gibi kart toplama özelliği bulunuyor. Bu kartlar ile kendinizi geliştirip güzel bir takım oluşturabiliyorsunuz. Bu tarz oyunlarda skor önemli biliyorsunuz. Ne kadar yüksek skor o kadar başarı ve kazanma demektir.

Madden 21 Mobile Saldırı Taktikleri bu konumuzda ise sizlere bu oyunda nasıl saldırı yapılacağını göstereceğiz. Yani ne gibi saldırı taktikleri var bunları göreceğiz. Bu sayede de oyunda saldırı yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de bilerek oynayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım ve neler varmış birlikte görelim.

Madden 21 Mobile saldiri taktikleri 2

Madden 21 Mobile Saldırı Taktikleri

Öncelikle size en önemli şeyi söyleyeceğim. Eğer saldırı yapıyorsanız kısa paslar kullanmanız lazım. Kısa paslar saldırı yaparken çok ama çok işe yarıyor. Tabi ki bu sadece kısa paslar kullanın demek değil. Baktınız ilerde boşta adamınız var ona da atabilir güzel bir pozisyon yaratabilirsiniz. Ama en sağlam ilerlemenin yolu kısa paslar atmak ve rakipleri oyalamak olacaktır. Tabi ki bu pasları atarken de zamanlamaya dikkat edin. Yani temiz bir pas atmaya çalışın.

Top

Oyunda yeteri kadar topu sürebilirsiniz. Yani sürekli top çevirmek gerekiyor. Zaten bunu da paslarla ya da oyuncunuz ise yapacaksınız. Ayrıca bazı durumlarda sırf zaman kazanmak için kendi sahanızda da top sürebilirsiniz. Yani öndesiniz diyelim, oyunu uzatabildiğiniz kadar uzatın. Zaman kazanın pas atın, topu oradan oraya götürün ve rakipleri oyalayın. Bu sayede büyük bir avantaj sağlar ve oyunu kazanırsınız.

Yetenek

Takımda bulunan oyuncularınızın yeteneklerini iyi değerlendirin. Forvet olarak en fazla skora sahip oyuncuları yerleştirmeyi seçin. Bu sayede oyunu kazanma şansınız artacaktır. Yani her zaman kartlarda saldırısı yüksek oyunculara odaklanın ki size büyük bir avantaj versin. Aslında her şey bundan ibaret arkadaşlar. Daha da fazla bir bilgi mevcut değil.

https://www.youtube.com/watch?v=pC14fbzCPBY

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.