Netflix Duyurdu: Lupin 3. Sezon Çekimleri Başladı

Dijital yayın platformu Netflix, Fransız menşeli dizisi Lupin'in üçüncü sezon çekimlerinin başladığını duyurdu.

En sevilen Netflix dizileri arasında yer alan Lupin yeni sezonu ile geri dönüyor. Dijital yayın platformu Netflix tarafından yapılan açıklamada, Lupin 3. sezon çekimlerinin başladığı belirtildi. Dizinin başrolü Omar Sy‘ın arkasına Paris manzarasını aldığı gülümseyen bir fotoğrafını Twitter’dan paylaşan Netflix, “Bilin bakalım kim geri döndü ve gösteriyi kim çalacak?” ifadelerini kullandı.

Lupin 3. Sezon Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı

lupin 3. sezon

Fransız Netflix dizisi, ‘beyefendi hırsız’ Arsène Lupin’in maceralarından ilham alan profesyonel hırsız Assane Diop‘u takip ediyor. Assane, karizmasını, hile ve kılık değiştirmedeki ustalığını kullanarak Pellegrini ailesinden babasının intikamını almak ve suçlarını ortaya çıkarmak için yola koyulur. Sy’ın yanı sıra dizide Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme ve Antoine Gouy gibi isimler de yer alıyor.

Lupin birinci sezonu Ocak 2021’de, ikinci sezonu ise geçtiğimiz haziranda yayılandı. Dizinin ilk sezonu, 70 milyon Netflix hesabı tarafından izlenirken, Türkiye dahil birden fazla ülkede Netflix’te en çok izlenen yapım oldu. Lupin 3. sezon çıkış tarihi ise henüz belli olmadı.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol