Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lucius 3 Duyuruldu

Şeytanın oğlu Lucius bir kez daha geri dönüyor!

Shiver Games bugün yaptığı duyuruyla Lucius’un bir kez daha Steam’e geri dönüş yapacağını açıkladı. Yepyeni bir anlatım deneyimi sunacak olan Lucius 3’te eski mahallemiz olan Winter Hill’e geri dönüş yapıyoruz. Bu seferki mücadelemiz daha zorlu geçecek çünkü önümüzde daha farklı görevler, daha farklı koşullar yer alacak.

lucius 3 duyuruldu 1

Hem oynanış, hem de hikaye olarak Lucius 3 bu sefer köklerine geri dönecek. Macera türünde bir yapım olacak olan Lucius 3’te küçük kasaba Winter Hill’e geri dönüş yapacağız. Burası da Lucius’un hayatının ilk altı yılını harcadığı kasabaya oldukça benziyor.

Her zaman olduğu gibi Lucius 3’te de bolca korku ve şiddet öğeleri yer alacak. Oyunculara duygusal bir deneyim de yaşatmayı planlayan yapımda bir kötü karakter olmanın nasıl olduğunu tadacağız. Büyülü yeteneklerin de olduğu, Winter Hill’e seyahat ettiğimiz oyunda 20’nin üzerinde orijinal müzik bulunuyor.

Kısacası Lucius 3, son bir kez daha PC oyuncularının beğenisine sunulacak ve bu sefer hiç olmadığı kada iddialı. Duyuruyu kutlamak amacıyla Shiver Games tarafından aşağıda izleyebileceğiniz fragman da yayınlandı. İyi seyirler!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.