Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark’ın Yeni Sınıfı Aeromancer Yayımlandı

Popüler MMOARPG oyunu Lost Ark, diğer şeylerin yanı sıra yeni baskınlar ve ek bir karakter sınıfı sunan büyük bir güncelleme aldı.

Amazon’un yayıncılığını üstlendiğini MMOARPG oyunu Lost Ark, Wield the Storm adlı Ağustos güncellemesini aldı. Değişikliklerin listesi adeta binlerce değişim açıklıyor; oyunun resmi web sitesindeki açıklayıcı makale 22.000’den fazla kelime içeriyor. Bu yüzden hepsini sıralamak mümkün değil ama en önemlilerini sizler için derledik.

Oyun, Akkan Legion ve Sonavel Guardian şeklinde iki yeni baskın aldı. Aeromancer isimli yeni bir oynanabilir sınıf oyuna dahil edildi. Büyük bir şemsiye kullanan ve havayı manipüle etme gücü olan bir kızın şeklini alabilen karakter, ayrıca diğer ekip üyelerine çeşitli bonuslar sağlayabiliyor. Tüm bunların yanı sıra mağazaya onlarca yeni kozmetik de ekleniyor.

Lost Ark’ın Son Güncellemesi Oyuncuları Sevindirdi

Lost Ark'ın Yeni Sınıfı Aeromancer Yayınlandı

Ek olarak geliştiriciler, çeşitli oyun eşyalarının dengesini de bir hayli değiştirdi. Bir ton mekanik, zindan ve baskın, karakter ilerlemesini hızlandırmak ve grind mekaniklerini azaltmak için tamamen yenilendi. Özetle, 1415 – 1540 aralığında olan karakterleriniz artık hızlandırılmış bir hızda ilerleyebilecek ve 1540 seviyesini hızla aşabilecek. Makoto Express etkinliği sayesinde yeteneklerini de hızlıca açabilecek.

Lost Ark‘ın Şubat 2022’de piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım. Oyun yalnızca PC’de mevcut ve oynaması ücretsiz. Güncellemenin yayınlanması birçok oyuncuyu oyuna geri dönmeye teşvik etti. Dün günün en sıcak anında Lost Ark, Steam’de aynı anda 47.729 kullanıcı tarafından oynanırken, yamanın yayınlanmasına sayılı gün kala rekorlar 30-33.000 civarındaydı.

Karakterin yeni tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.