Lost Ark

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.9

Kullanıcı

Lost Ark’ın Son Betası Başlıyor

Lost Ark için son kapalı beta tarihi yaklaştı.

Merakla beklenen izometrik – aksiyon MMORPG oyunu Lost Ark’ın üçüncü ve son kapalı betası 23 Mayıs 201 tarihinde başlayacak. Bu deneme sürümü Güney Koreli oyunculara açılacak ve grafiksel geliştirmeler içerecek. Kapalı beta 3 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek ve kapalı beta kutlaması olarak yapımcı firma Smilegate tarafından yeni fragmanlar da yayınlandı. Bu fragmanlarda oyunki yeni Hawkeye ve Soulmaster sınıflarının özellikleri tanıtılıyor.

Lost Ark’ın kapalı betası dediğimiz gibi şimdilik sadece Güney Kore bölgesinde gerçekleşecek. Oyunun İngilizce sürümünün ne zaman çıkacağıyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmış değil. Eğer kapalı betada her şey beklendiği gibi başarıyla gerçekleşirse, yaz aylarının sonunda Güney Kore’ye açık beta sürümü de gelebilir. Aynı zamanda bu yılın sonuna kadar Avrupa – Amerika bölgeleriyle ilgili de açıklama yapılacaktır.

Aksiyon odaklı bir oynanış sunan Lost Ark dinamik yapısıyla oyun deneyimini maksimum noktaya çıkarıyor. Smilegate tarafından hazırlanan Lost Ark uzun süredir oyuncuların merakla beklediği bir yapımdı ve son kapalı betası da geride bıraktığımız Nisan ayında gerçekleşmişti.

1 Yorum

  1. yıl sonun da acık beta olsun da hevesımızı kore serverların da da alırız . yıl sonun da da cıkmazsa ayıp ederler . ayrıca neden kımse gıdıp roportaj falan yapmıyorkı ?

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>