Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark, The Witcher İşbirliğini Duyurdu!

Lost Ark'ın geliştiricileri, LOA ON Summer konferansı sırasında The Witcher 3 ile işbirliklerini duyurdu. Ayrıca, yeni bir karakter sınıfı olan Aeromancer dahil olmak üzere birçok yeni özellik duyuruldu.

Son konferansları sırasında geliştirici Smilegate, en popüler yapımları Lost Ark hakkında birçok duyuru yaptı. Bununla birlikte, bazı hayranlar en çok Kore MMORPG’sinin ilginç bir işbirliği beklediği gerçeğiyle ilgilenecek; The Witcher 3!

LOA ON Summer konferansı sırasında, bu olağandışı işbirliğinin duyurusuna bir bölüm ayrıldı. İçeriğimizin en alt kısmına eklediğimiz konferansın canlı kaydını görebilirsiniz. The Witcher 3 hakkındaki fragmanı görmek için 2:29:45‘e atlayın. Şimdiye kadar witcherların Lost Ark dünyasına gelişiyle ilgili pek bir ayrıntı bilmiyoruz.

Lost Ark x The Witcher İşbirliği

Lost Ark

Sadece işbirliğini anlatan bir görüntü ve etkilerinin bu kış oyuna geleceğine dair bir bilgi edindik, sadece Kore sunucularında. Eğer durum gerçekten böyleyse, dünyanın geri kalanının muhtemelen sadece gelecek yıl Witcher etkinliğini oynayabilecek. Yani Amazon tarafından yayınlanan Lost Ark Batı sürümü, bu etkinliği önümüzdeki kış deneyimleyebilecek.

The Witcher 3’ü bir kenara bırakırsak, konferans sırasında geliştiriciler bize hava durumunu kontrol edecek yeni bir karakter sınıfının fragmanını da verdi. Yetenekleri videoda sunulan Aeromancer‘dan bahsediyoruz. Karakter, şemsiyesinin yardımıyla güçlü hava unsurlarını kullanabilecek. Rüzgar, güneş, yağmur, kar, fırtına ve dolu saldırıları yapabilecek.

Doğal olarak, geliştiriciler iki saatten fazla süren konferans sırasında birçok başka değişiklik ve iyileştirme de duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.