Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark’ın Oyun Sonunu Sergileyen Fragmanı Yayınlandı

Güney Kore yapımı ücretsiz MMO oyunu Lost Ark için yeni bir video, ARPG'nin çeşitli oynanabilir oyun sonu lansman içeriği yelpazesini tanıttı.

MMO-ARPG oyunu Lost Ark‘ın uzun zamandır beklenen gelişine iki haftadan biraz fazla bir süre kaldı. İlk olarak 2018’de Güney Kore’de piyasaya sürülen oyun, bazılarının yıllardır oynamak için sabırsızlandığı bir oyundu. Artık batılı yayıncı Amazon Games’in sadece Lost Ark’a aşina olmayanlar için heyecan yaratması değil, aynı zamanda oyunun batı sürümünü oyunun Güney Kore versiyonundan ayırt etmesine yardımcı olması gerek. Oyunun, oyun sonu içeriklerine odaklanan yeni bir video, oyuncuların meraklarını giderecek.

Üç yıldır mevcut olan Lost Ark, MMO’nun oyun sonunu genişleten çok sayıda güncelleme aldı. Amazon’dan gelen yeni video, oyunun orijinal lansman durumundan şaşırtıcı olmayan bir şekilde, batılı oyuncuların nereden başlamayı bekleyebileceklerini belirlemeye yardımcı olacak. Oyunun önceden planlanmış yıllarca içeriğine sahip olduğuna emin olabilirsiniz.

Lost Ark Oyun Sonu İçeriği Nasıl Olacak?

Lost Ark

Lansman sırasında oyun sonu teçhizat ilerlemesinin dört temel alanı Chaos Dungeons, Abyssal Dungeons, Guardian Raids ve The Tower olacak. Chaos Dungeons, tek başına veya grup halinde tamamlanabilen, artan donanım öğelerini ödüllendiren ve malzemeyi yükselten günlük zamanlı etkinlikler olacak. Abyssal Dungeon daha zor olacak ve bu nedenle daha iyi ödüller sunacak ancak her zindan haftada yalnızca bir kez tamamlanabilecek. Guardian Raids, yine günlük olarak yapılan, aksesuarları ve yükseltme öğelerini ödüllendiren zorlu tek patron karşılaşmaları sunacak. Son olarak The Tower, Beceri Ağaçlarını en üst düzeye çıkarmak için son derece değerli Beceri Puanı iksirleri de dahil olmak üzere giderek daha zor seviyeler ve daha iyi ödüller içeren bir solo deneyim sunacak.

Bu, yeni yerelleştirilmiş MMO’nun oyun sonu içeriğinin tam kapsamı değil. Ayrıca Chaos Gates, Field Bosses, Adventure Islands, Ghost Ships ve diğer potansiyel aktiviteleri içeren dünya etkinlikleri de olacak. Bu dünya etkinlikleri çok çeşitli ödüller sunacak ve bir oyuncunun bir yumrukta bir şeye ihtiyacı varsa faydalı olabilir ancak mutlaka birincil oyun sonu eziyetinin bir parçası değil. Yalnızca seviye gelişimine odaklanmayan oyun sonu sistemleri de mevcut. Örneğin Sailing, oyuncuların Lost Ark‘ın muazzam dünyasını keşfetmesine ve oyuncunun boş zamanlarında arayışa devam etmesine izin verecek. Ayrıca, büyük ölçüde özelleştirilebilir ve üretim sistemleri ve meta oyunlar için bir temel görevi gören Stronghold oyuncu muhafazası özelliği de oyunda yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.