Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Logitech McLaren G Challenge 2021 Başlıyor!

Türkiye, Assetto Corsa Competizione ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını buluşturan Logitech McLaren G Challenge 2021’de yerini alıyor.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen yarışma Logitech McLaren G Challenge 2021, yarış ve oyun tutkunları tarafından büyük beğeni topluyor. Heyecanla beklenen yarışmaya başvurular 30 Kasım’da açıldı. Türkiye, dünyanın dört bir yanından yarış ve oyun tutkunlarını buluşturan Logitech McLaren G Challenge 2021’e katılıyor. Global turnuvada Türkiye’yi temsil edecek kişiyi seçmek için yapılacak eleme turlarına başvurular, 30 Kasım’da açıldı.

Yarışmaya başvurular, 30 Kasım – 7 Aralık 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak yapılacak. Yarışma, PC platformunda ”Assetto Corsa Competizione” oyununa sahip olan tüm katılımcılara açık olacak. Katılımcılar ön eleme için, eRacing Academy tarafından açılacak Barcelona GP pistinde sıralama turu sunucusunda, McLaren 720s GT3 aracıyla zaman turlarını atacak.

Yarış Tutkunları İçin Logitech McLaren G Challenge 2021 Başladı

Logitech McLaren G Challenge 2021

Yarışmacıların bu etkinlik süreci boyunca zamanlarının geçerli olabilmesi için Challonge sitesinde yer alan bu link üzerinden kayıt olabilirsiniz. En hızlı zaman turunu atan ilk 20 kişi, 10-12 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecek toplam 4 yarışlık mini şampiyonada yarışma hakkı kazanacak. En fazla şampiyona puanına sahip 1 kişi Türkiye’yi Logitech McLaren G Challenge 2021 finalinde temsil edecek.

Turnuva sonunda en iyi performansı sergileyen katılımcılara verilecek olan hediyelere bakacak olursak; birinci olan bin dolar, Logitech G oyuncu seti, G923 yarış direksiyonu ve sürpriz ödüller; ikinci Logitech G G29 Driving Force yarış direksiyonu; üçüncü ise Logitech G Pro X 7.1 kablolu oyun kulaklığı ile ödüllendirilecek. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.