Logan Paul, Pokemon Kartlarına 3.5 Milyon Dolar Harcadı!

Tartışmalı YouTuber ve boksör Logan Paul'un bir kutu 1. Baskı Pokemon kartı satın alarak 3.5 milyon dolar harcadığı iddia edildi.

Tartışmalı YouTuber Logan Paul, öncelikle ürettiği çevrimiçi içerikle tanınır ancak aynı zamanda Floyd Mayweather’a karşı karşıya kaldığı ve yüksek profilli bir karşılaşmaya katılmaya devam ettiği için boks dünyasında yükselen bir yıldız. Boks ve YouTube içeriği yapmanın yanı sıra onu, Pokemon’a ve daha özel olarak Pokemon Trading Card oyununa olan ilgisiyle de tanıyoruz.

Logan Paul, Pokemon kart koleksiyonuna olağanüstü miktarlarda para harcadı, tıpkı 150.000 dolara nadir bir Charizard kartı aldığı zamanki gibi. Paul’un en son Pokemon kartı satın alımı daha da çılgın, ancak iddiaya göre bir kutu mühürlü 1. Baskı Pokemon kartına 3.5 milyon dolar harcadığı iddia edildi. Açılmamış kutunun dünyada kalan tek kutu olduğu bildirildi.

Logan Paul’un Bu Yatırımı İnternette Tartışma Yarattı

Logan Paul

Logan Paul‘un bu Pokemon kart kutusunu saklayıo daha sonraki bir tarihte yeniden satıp satmayacağı veya muhtemelen YouTube kanalı için bir kutu açma videosu ya da bu satırlar boyunca bir şey yapmak için mi açacağı belli değil. Paul’ün kutuda parasını geri kazanmak için yeterince nadir kart bulması olası ancak kutuyu açmadan ve daha sonraki bir tarihte başka birine satarak potansiyel olarak daha da fazla para kazanabilmesi de mümkün.

Paul’ün satın alması internette karışık bir tepki aldı. Bazı Twitter kullanıcıları ve önemli içerik yaratıcıları, Paul’ü abartılı satın alma nedeniyle eleştirdi ve TommyInnit, Paul’ü kutuyu 3,5 milyon dolara satın aldığı için “moron” olarak nitelendirdi. Diğerleri görünüşe göre Paul’ün satın alımından etkilendi ve Pokemon kartlarının değerinin yalnızca önümüzdeki yıllarda artacağını tahmin ederek bunu iyi bir yatırım olarak övdü.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol