Little Big Workshop 17 Ekim’de Yayınlanacak!

Little Big Workshop 17 Ekim'de tam sürüm olarak lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için duyurulan Little Big Workshop Steam üzerinde sergilenmeye başlandı. THQ Nordic’in 2019 model oyunlarından birisi olarak lansmana çıkacak olan yapım bugün resmi çıkış tarihine kavuştu.

blank

Strateji ve simülasyon oyunu olarak duyurulan Little Big Workshop rengarenk dünyası ve eğlenceli oynanışı ile yüksek satış rakamlarına imza atacak gibi duruyor. Birbirinden farklı fabrikalar, istasyonlar ve makinalar ile tanışacağımız oyunda müşterilerimizden gelen siparişleri yapmaya ve zamanında yetiştirmeye çalışacağız.

Yüzlerce işçimizin yer alacağı yapımda çalışanlarımızı yöneterek işlerin doğru bir şekilde ilerlemesini sağlayacak, fabrikaları organize edecek, yeni makinalar alarak iş gücümüzü artırmaya çalışacağız. Verimli üretim hatları tasarlayacağımız oyunda 50’den fazla farklı ürün türü de yer alacak. Sürekli gelişen ve değişen pazara yönelik adımlar atarak yüksek gelirler elde etmeye çalışacağımız yapım aynı zamanda gece gündüz döngüsüne de sahip olacak.

Oyun içerisinde bize verilen alanla fabrikamızı kurarak işe başlayacak, geliştirerek ve genişleterek daha fazla üretim için modern teknolojiyi kullanacağız. Minyon tarzdaki işçilerimiz ile başarılı işlere imza atmak için sıkı bir çalışma içerisinde olacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol