Lineage 2: Revolution

MMORPG
Takip Et
9.1

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Lineage 2: Revolution’a Dev Güncelleme Geliyor!

Lineage 2: Revolution'a Mayıs ayında dev bir güncelleme gelecek.

Netmarble Games’in geçtiğimiz aylarda ülkemiz oyuncularına sunduğu Lineage 2: Revolution tüm dünyadaki popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

Bugün gelen haberler ile başarılı MMORPG oyununun Mayıs ayında dev bir güncelleme alacağı duyurulmuş oldu. Güncelleme ile yeni bir Kale Kuşatma Modu, yeni zindanlar, maksimum seviye genişletme, yeni bölge ‘Oren’, yeni Derece – UR ekipman ve son olarak da pek çok heyecan verici içerik oyun içerisine Mayıs ayında eklenecek. Oyunun Kuzey Amerika ve Avrupa sunucuları yanında, önümüzdeki ay Latin Amerika’da da yeni sunucular devreye girecek.

Oyuna gelecek olan sunucular için oyuncular ön kayıt yaparak sürpriz hediyeler kazanabilecekler. Toplam 25 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahip olan Lineage 2: Revolution, dünya çapında da 5 milyon aylık aktif kullanıcıya sahip. Günümüzün en popüler MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkan yapım, alanındaki en başarılı mobil MMORPG oyunu olma özelliğine de sahip. Daha fazla oyuncuyu desteklemek için ek sunucu kararı alan başarılı yapım, Amerika ve Avrupa sunucuları ile milyonlarca oyuncuyu ortak bir platformda buluşturmaya devam edecek. Birleştirilen sunuculardaki Karakter, Para Birimi, Klanlar ve Arkadaş bilgileri mümkün olduğunca korunacaktır.

Yeni sunucular ile oyunculara daha zengin ve daha fazla ödüller sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>