Lineage 2

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı


Lineage 2 Klasik Sunucusu Ekim’de Açılıyor

Lineage 2 Classic sunucuları için tarih yaklaşıyor.

NCSoft bugün yaptığı duyuruyla Lineage 2’nin klasik sunucusunun 3 Ekim 2018 tarihinde açılacağını açıkladı. Bu yeni klasik sunucularda Lineage 2’nin grafik motoru daha modern hale getirilecek ve belli başlı düzenlemeler yapılacak. Ayrıca Goddess of Destruction ek paketinden önceki oyun elementleriyle oynanış mekaniklerine geliştirmeler geliyor.

Lineage 2’nin bu klasik sunucusu adı gibi eski özellikleri yansıtacak ve Goddess of Destruction öncesindeki özellikler yer alacak. Yani oyunda Charisma ya da şans yetenekleri, auction house ve vitality sistemi bulunmayacak. Ayrıca oyunun maksimum seviye sınırı da 70 olarak belirlenecek.

Fakat bu Lineage 2 klasik sunucularının her zaman aynı kalacağı anlamına gelmiyor. İlerleyen zamanlarda, zaman geçtikçe oyuna yeni özellikler eklenecek. Yani bu sunucuyu diğer MMORPG’lerde karşımıza çıkan gelişim sunucuları gibi düşünebilirsiniz.

Aslında bu Lineage 2 için ilk klasik sunucu değil. Daha önce de Avrupa ve Rusya klasik sunucuları açılmıştı fakat ilk defa NCSoft aracılığıyla Kuzey Amerika sunucusu için bir klasik sunucu açılıyor. Diğer oyunlardaki gelişim sunucularının popülaritesini göz önüne alınca, Lineage 2’nin de benzer istatistiklere ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol