Limbo Bugün Epic Store’da Ücretsiz Olacak!

Limbo 25 Temmuz'a kadar ücretsiz olacak.

Popüler oyun dağıtım platformlarından birisi haline gelen Epic Store her hafta ücretsiz bir oyun dağıtmaya devam ederken, bu hafta yeni bir oyun daha ücretsiz olarak bilgisayar oyuncularına sunulacak. Bu oyunun adı Limbo olarak duyuruldu.

İlk kez 2010 yılında piyasaya sürülen Limbo günümüzde Steam üzerinde 18.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Yayınlandığı dönem bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen başarılı oyun 18 Temmuz – 25 Temmuz tarihleri arasında Epic Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyuncular Limbo’yu Epic Store üzerinde kütüphanelerine ekleyerek oyuna sonsuza dek sahip olabilecekler.

Türkçe dil desteğinin de yer aldığı yapım Playdead imzası ile geliştirildi ve yayınlandı. Karanlık ve 2D grafik açılarına sahip olan bir platform oyunu olarak oynanmaya devam eden başarılı oyun, Steam üzerinden ücretsiz bir demosunu da oyuncular ile paylaştı.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana her hafta oyunculara bir adet oyunu ücretsiz olarak sunan Epic Store, bu kampanyasını 2020 yılına kadar devam ettirecek. 90 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Epic, geliştiricilere yüksek kâr vadederek büyümeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol