Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Like a Dragon: Infinite Wealth Game Pass’te Olmayacak

RGG Stüdyo Direktörü, yeni gelecek olan Like a Dragon: Infinite Wealth oyununu Game Pass'te yayınlamak gibi bir planlarının olmadığını söyledi.

RGG Studio’dan Masayoshi Yokoyama, Game Pass hizmetinin “yeni kullanıcıları toplu bir şekilde etkileşime davet etme” konusunda iyi bir yöntem olduğunu söyledi. Ryu Ga Gotoku Studio’nun 2023 yılında çıkardığı Like a Dragon: Ishin oldukça etkileyiciydi! Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name ise büyük beğeni topladı.

Her iki oyun da Game Pass’e çıkış yaptı, hatta Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name ilk gününde Game Pass’e çıkış yaptı. Fakat stüdyonun bir sonraki ana oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth aynı şeyi yapmayacak. Automaton-Media‘ya konuşan RGG Studio direktörü Masayoshi Yokoyama, “Şu anda Infinite Wealth’in Game Pass’e gelmesi gibi bir plan yok” dedi.

Like a Dragon: Infinite Wealth 70 Dolar Olacak

Yokoyama, “Bu daha önce bahsettiğim şeyle bağlantılı ancak Like a Dragon Gaiden için Game Pass’i ‘yurtdışındaki kullanıcılara kartvizitimizi vermenin’ bir yolu olarak düşünmüştüm; başka bir deyişle seriye yeni başlayan oyuncuların oyundan keyif almasına ve Kiryu’yu tanımasına olanak sağlamak istedim. Game Pass, yeni kullanıcıları seriyle etkileşime davet etmek için gerçekten çok iyi bir yöntem olduğunu bize kanıtladı” şeklinde konuştu.

Like a Dragon Infinite Wealth Game Pass'te Olmayacak

Larian Studios gibi geliştiriciler de Yokoyama’nın düşündüğü gibi Baldur’s Gate 3 için Game Pass’i tercih etmiyor. Kararlarının ardındaki mantığı çok iyi anladığını belirten deneyimli isim “Her oyunun kendi hedefleri var ve kullanıcılara sunulma biçimlerinin her oyuna uygun hale getirilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi. İlk 70 dolarlık SEGA oyunu ve serinin en uzun oyunu olacağı göz önüne alındığında Like a Dragon: Infinite Wealth’in Game Pass abonelik hizmetine neden gelmemesi anlaşılabilir bir durum.

Like a Dragon: Infinite Wealth 26 Ocak 2024’te Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkıyor. Oyunun karakterlerinin tanıtılması hakkında oluşturduğumuz içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.