Left to Survive Başlangıç Rehberi

Left to Survive isimli mobil oyunda işinize yarayacak bir çok taktik öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Biliyorum çoğunuz bu tür hayatta kalma oyunlarından sıkıldınız. Artık daha farklı bir şeyler istiyorsunuz. Bende bu yüzden sizlere Left to Survive isimli mobil oyunu öneriyorum. Peki bu oyun neler içeriyor. Zombilerle savaş içeriyor. Kendi evinizi yapma gibi bir özellik içeriyor. Diğer oyunculara karşı kapışma da içeriyor. Yani normal hayatta kalma oyunları gibi değil. Bir çok özelliği içinde barındırıyor. Yani bu oyunda yapılacak çok şey var ve kolay kolay sizi sıkmayacak oyunlardan biri. Sizde bu oyunu denemek isterseniz bu konu yararlı olacaktır.

Left to Survive başlangıç rehberi ile oyun içinde bilmeniz gereken bazı temel bilgileri öğrenecek, ayrıca işe yarar taktikleri de göreceksiniz. Bu sayede oyunda yapmanız gereken şeyleri bilerek oynayacak ve zorluk çekmeyeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

left to survive baslangic rehberi 2

Left to Survive Başlangıç Rehberi

Konu başında size söylemiştik, bu oyunda kendi üssünüz oluyor diye. Bu üssü geliştirdikçe diğer oyuncular ile de kapışabiliyorsunuz. Bu üssü geliştirmek içinde üs merkezini ve bu merkeze bağlı yan binaları geliştirmeniz gerekiyor. Bu kadar basit. Tabi ki bu geliştirmeler içinde kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bu kaynakları da görev yaparak elde ediyorsunuz. Şimdi buraya kadar her şey açık ve net. Oyun sizin online moda dahil olabilmeniz için üs merkezinizi belli bir seviyeye getirmenizi istiyor.

İlk önce tarla ile oyuna başlayacaksınız. Bu sayede hem yiyecek elde edeceksiniz hem de yiyecek gereken bazı görevleri de yapabileceksiniz. Yani adım adım gelişmeye başlayacağız. Bundan sonra yapmanız gereken şey merkez üssünü seviye 2’ye getirmek. Bu sayede artık diğer binaların kilitleri de açılacak ve bunları da yapabileceksiniz. Yani çeşitlilik artmaya başlayacak. Merkez üssünden sonra en önemli bina ise silah binası. Bu bina Armory olarak geçmektedir. Bu sayede silah gücünüzü artırabileceksiniz.

Görevler

Bu oyunda hızlı bir şekilde gelişmek istiyorsanız bol bol görev yapmalısınız arkadaşlar. Hem bu sayede bol bol kaynağınız da olacaktır.  Sürekli gelişmeye odaklanmalısınız. Bir süre sonra bazı görevleri yapamadığınızı göreceksiniz. Bunun sebebi ise silah seviyesi olacak. Bazı görevler silah seviyesine bağlıdır. Bu yüzden silah seviyesini de artırmaya önem gösterin. Silahsız, oyunun ana hikayesinde ilerleyemezsiniz bunu lütfen bilin.

Çatışmalar ve Zombiler

Oyunda bol bol zombi bulunuyor. Bunlarla her zaman savaşacaksınız. Eğer merminiz sınırlı sayıda ise o zaman zombileri kafadan vurmaya özen göstermelisiniz. Baktınız zombi sayısı artıyor ve artık şarjör değiştirmeye bile zaman yok. O zaman hemen elinizde bulunan palayı çıkarıyorsunuz ve et keser gibi zombileri kesiyorsunuz. Şunu da belirteyim, bu palayı sınırlı vakit içinde kullanıyorsunuz. Bu yüzden bunu en kritik zamanlarda kullanmaya odaklanın.

Bu arada oyun da bir çok farklı zombi türü mevcut. Önceliğiniz her zaman farklı gözüken iri zombiler öldürmek olsun. Çünkü bunlar sizlere daha fazla hasar veren ve başınızı belaya sokacak olan zombilerdir. Bu yüzden önce onları ayıklayıp sonra normal zombileri öldürmek daha iyi olacaktır.

PvP

2’ye 2 mücadele verebildiğiniz söylemiştim. Yani oyunun PvP modu bulunuyor. Bu mod üs baskınını da içermektedir. Burada dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. 2v2 kapıştığınız alan küçük bir alan olacak. Bu yüzden düşmandan gelen bombalara dikkat etmelisiniz. Baktınız bomba geliyor hemen ondan uzaklaşın. Bomba inanılmaz hasar veriyor. Düşmanları da kafadan vurmaya çalışın tabi ki. Ayrıca oyunda bir klana da girebilir ve gücünüze güç katabilirsiniz.

Left to Survive rehberinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol