Langrisser Mobile Türkiye’ye Geldi!

Langrisser Mobile Türkçe olarak lansmana çıktı.

Japon dünyasının efsanevi strateji oyunu olarak bilinen Langrisser Mobile geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye geleceğini duyurmuştu. Bugün gelen haberlere göre oyunun Türkçe sürümü Android ve İOS platformunda lansmana çıkmış.

İlk kez Masaya Games imzası ile geliştirilen ve daha sonra tüm hakları ile Extreme Co. LTD’ye devredilen Langrisser Mobile orjinal özellikleri ile Türkiye’ye geldi. Kısa süre önce Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayımlanan Langrisser Mobile geniş kitlelere ulaşmayı başarırken nihayet ülkemiz oyuncularına da sunuldu. JRPG türünde yer alan yapım 1991 yılında Japonya’da lansmana çıkmıştı. Tabii yapım o dönem atari oyunu olarak yayınlanmıştı.

Eşsiz japon çizimleri, muhteşem dublajlar, asker türleri ve daha fazlası Langrisser Mobile ile karşımıza çıkıyor. Gelişmiş grafik açılarına sahip olan yapımda kahramanlar ordusu kuracak ve dünyayı karanlık güçlere karşı koruyacağız.

Epik bir hikâyeye sahip olan mobil oyun ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Hem Android hem de İOS platformunda yer alan yapım birbirinden harika müzikleri ile oyuncuları kendine hayran bırakacak.

2018 yılında mobil sürümü ile geliştirilmeye başlanan yapım, 2019’un ortasında ülkemiz için de yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol