Konuşan Tom Su Savaşı Android Platformuna Çıkış Yaptı!

Konuşan Tom Su Savaşı bu sabah Android platformuna çıkış yaptı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Outfit7 tarafından mobil platforma geliştirilen Konuşan Tom Su Savaşı geçtiğimiz haftalarda Android kullanıcılarının ön kayıtlarına açılmıştı. Oyun bu sabah yayınlandı.

Alışılmışın dışında bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Konuşan Tom Su Savaşı’nda su savaşları yapıyoruz. Rengarenk grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan mobil oyunda kendi köyümüzü inşa edebilecek ve yöneteceğiz. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı, köyümüzün etrafına yerleştireceğimiz su topları ile karşılık verebilecek ve köyümüzü koruyabileceğiz. Zengin bir içeriğe sahip olan oyunda altın kazanacak ve bu altınlar ile köyümüzü geliştireceğiz.

Su balonlarının ve su tabancalarının yer aldığı mobil oyun da rakiplerimizi sırılsıklam ıslatmaya çalışacağız. Oyun içerisinde çevre köylere sinsi saldırılar planlayarak diğer oyuncuların altınlarını ve enerjilerini toplayabilir ve kusursuz bir köy yaratabiliriz. Mikro ödemelerinde yer aldığı oyunda kullanıcılar dilerlerse özel içerikleri gerçek para ile satın alabilirler. Dünyanın dört bir yanından oyuncular tarafından oynanmaya başlanan Konuşan Tom Su Savaşı tamamen ücretsiz olarak Android oyun severlere sunuldu.

Özellikler

  • Kaliteli grafikler
  • Rangarenk görseller
  • Eşsiz efektler
  • Eğlenceli bir dünya

Oyunu buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol