Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Konami ve Milan’dan eFootball Ortaklığı

Konami, İtalyan futbol kulübü AC Milan ile eFootball özelinde bir yıldan uzun süreli bir ortaklığa imza attıklarını duyurdu.

İtalyan futbol ligi Serie A takımlarından AC Milan ve Konami, büyük ve geniş kapsamlı bir işbirliğine imza attı. Ortaklık, 1 Temmuz 2022’de resmen yürürlüğe girecek ve AC Milan’ın stadyumu, San Siro başta olmak üzere oyuncuların 3D yüz taramaları ve İç Saha, Deplasman ve Kaleci gibi tam lisanslı formalar dahil olmak üzere bir dizi lisans hakkını kapsayacak.

Lisans haklarının entegrasyon süreci 2022 yazından itibaren başlayacağı belirtiliyor. Ayrıca Konami partnerlik kapsamında, AC Milan’ın tarihindeki ilk “Resmi Antrenman Giyim Ortağı” oldu. Erkek takımının antrenman kiti, ön tarafında eFootball logosunu içerecek ve önümüzdeki birkaç ay içinde ortaklığın diğer ayrıntılarıyla birlikte piyasaya sürülecek.

Anlaşma, Bir Dizi Lisans Hakkını Kapsıyor

efootball milan

İşbirliğine dair konuşan Konami Avrupa Başkanı Naoki Morita, “KONAMI, AC Milan ile bir kez daha çalıştığı için çok heyecanlı. Avrupa’nın en büyük futbol kulüplerinden birinin Ana Ortağı olmak ve markamızın antrenman formalarında yer alması inanılmaz bir fırsat. Kulüple birlikte çalışmayı ve birlikte yenilikçi bir ortaklık yaratmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

AC Milan Mali Başkanı Casper Stylsvig ise duygularını şu sözlerle ifade etti, “Konami’nin Ana Ortaklarımızdan biri olarak AC Milan ailesine katılmasından ve erkek takımı için ilk Antrenman Giyim Ortağımız olmasından dolayı mutluyuz. Bu iş birliğinin sahip olduğu potansiyel bizi hem kulüp olarak hem de marka olarak birlikte ilklere imza atmamızı sağlayacağı için heyecanlandırıyor”

Konami, skandal bir lansmana imza atan yeni futbol oyunu eFootball 2022‘deki hataları gidermekle meşgul. Karikatürlere taş çıkartan yüz kaplamaları, kalitesizlik, içerik eksikliği ve zayıf oyun dengesi dahil çok sayıda eleştiri alan Japon şirket, oyunun ilk ana sürümü olarak nitelendirdiği 1.0.0 yamasını 14 Nisan’da yayınlayacak. eFootball 2022’yi buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.