Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Knight’s Fable’da Yeni Ejderha

Knight's Fable'da Yeni Ejderha

Knight’s Fable oyununun geliştiricisi GTArcade oyuna gelecek olan yeni yaratığı tanıttı. Bu yaratığın adı Sahlonax, ve tam bir mücevher delisi.

Sahlonax tipik bir ejderhadır ve doğuştan açgözlüdür, bu aç gözlülüğü diğer ejderhalarda da görüldüğü üzere pırıltılı olan her şeye karşıdır. Sahlonax bakıldığında oldukça güzel gözükmekte, parıltılı derisi, güçlü vücut yapısı ve daha bir çok özelliği ile de gözleri üzerine çekmekte.

resimler 53f49dca6758153f49dca675ba

Altını, mücevheri, pırıltıyı çok seviyor. Bir gün Sahlonax güzel yeşil bir cevher keşfetti ve bu cevheri korumaya başladı. Bu cevher antik olmasıyla birlikte içerisinde kötü güçleri barındırması ile de ünlüydü. Bu cevheri korumak için geçirdiği günler ve gecelerden sonra oldukça sinirli ve agresif bir ejderha oldu. Bu ejderhaya hükmedebilecek tek ırk Summoner ırkıydı. İttifaklarınız Ejderha Kristalini toparladıktan sonra Ejderhaya saldırı için ittifak lideri Sahlonax’a karşı koyacaktır. Gerektiğinden fazla kristale sahip olduğunuzda ejderhalarla savaşmak zorundasınız. Tüm kristaller tamamlandığında mücadelenize başlayabilirsiniz. Ejderhayı deliğinden çıkarıp rahatsız etmeye ne dersiniz?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.