Knight Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

Knight Online’da PUS İndirimi Başladı

Beklenen PUS indirimi geldi fakat tatmin edici olmadı.

Mgame ve NTT Game ortaklığında dağıtılan free to play MMORPG oyunu Knight Online uzun yıllardır ülkemizde en çok oynanan oyunlardan birisi olmaya devam ediyor. Buna rağmen son zamanlarda artan oyun içi premium mağaza fiyatları sebebiyle oyunculardan yoğun tepki vardı. Artış gösteren Dolar kuru nedeniyle Knight Online’ın cash fiyatları da oldukça yüksek rakamlara ulaşmıştı.

Knight Online’ın sadık oyuncuları bu duruma son bir haftadır resmi forumlarda ve internet üzerinde tepki gösteriyor. Oyunun geçen yıla göre Power Up Store – PUS fiyatları 2 katın üzerinde artarken, dağıtımcı firma NTT Game ise yapımcı Mgame ile görüşmeler yaptıklarını fakat PUS indirimine sıcak bakılmadığını ifade ediyordu.

Buna rağmen görünüşe göre tepkiler ulaşması gereken yere gitti ve geri adım atılarak PUS mağazasında yüzde 30 civarında indirime gidildi. Oyundaki PUS mağazasının fiyatları güncellenirken, yeni sunucu bakımıyla birlikte devreye girdiler.

Knight Online’da PUS indirimi kampanyasının sona ereceği tarih henüz kesin değil ve kampanyaya dair yapılacak değişiklikler firma tarafından oyunculara bildirilecek. Yeni indirimli eşyaların tam listesi aşağıdaki gibi olurken, indirim miktarı ise açıkçası oyuncuları hala çok yüksek fiyatlar sebebiyle pek de tatmin etmiş gözükmüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol