Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Kings Canyon Apex Legends’a Geri Döndü

Apex Legends'ın ilk haritası olan Kings Canyon belirli bir süreliğine geri döndü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bir süredir yeni gelen sezon ile birlikte oyunun haritası değişmiş ve bir takım oyuncular eski harita olan Kings Canyon‘un ne zaman gelceğini soruyorlardı. Respawn, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklama ile oyunun ilk haritası olan Kings Canyon’un geri döndüğünü belirtti ancak bu sınırlı bir süre için geçerli.

blank

21 Şubat’tan itibaren Kings Canyon’un sezon 1 versiyonunu seçebileceksiniz ve bu seçenek 24 Şubat‘a kadar sürecek. Mevcut dünya haritası olan Edge yerine seçilebilecek olan Kings Canyon belirli bir süre için dönüş yaptı. Bu, beklediğimizden çok daha erken, çünkü veri madencileri, geri dönüşün Mart ayında sıralanmış serilerle birlikte geleceğini öne sürmüştü.

Şunu ayrıca belirtmekte fayda var, Kings Canyon dereceli oyunlarda seçilemeyecek. Sadece normal oyunlarda Kings Canyon’u oynamak için seçebilirsiniz. Yine’de dereceli oyun oynayan oyuncular veri madencilerinin yayınladıkları bilgilere göre dereceli oyunlar için 24 Mart‘ta Kings Canyon’un gelmesini bekliyor.

Oyunun şuan ki mevcut haritası da oyuncular tarafından sevilse de oyunun ilk haritasını dört gözle bekleyen bir çok oyuncu mevcut.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol