Kingdom Rush Vengeance Başlangıç Rehberi

Kingdom Rush Vengeance isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Kingdom Rush Vengeance, mobil cihazlarımıza ulaşan en güzel kule savunma oyunudur ve oldukça zevklidir. Düşman ordularının icabına bakmak için savunmalarımızı ve tahkimatlarımızı oluşturuyoruz ve bir yandan savunma yapıyor bir yandan düşmanları yok ediyoruz. Oyun hem Android hem de iOS telefonlarda oynanabiliyor.

Kingdom Rush Vengeance Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bir çok taktik ve bilgi öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda nasıl bir savunma ve strateji yapacağınızı bilerek oynayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim.

Kingdom Rush Vengeance baslangic rehberi 2

Kingdom Rush Vengeance Başlangıç Rehberi

Kingdom Rush Vengeance’da kullanmanız gereken ilk numara elbette savunmanızı konumlandırmaktır. Ne de olsa bu bir kule savunma oyunu. Tahkimatlarınızı inşa edebileceğiniz yerleri belirlediniz ve düşmanların ortaya çıktığı yere en yakın olan veya yolun çoğunu kapsayabilecekleri yerleri hemen seçmelisiniz. Birden fazla tahkimatlı barikatlar kurun ki hemen müdahale edebilin.

Temel olarak, oyunun başlangıcından itibaren düşmanların izleyeceği yolu zaten görebilirsiniz. Buna göre plan yapmak için bu bilgiyi kullanın. Bazı aşamalar, düşmanlara ortaya çıkacak birden fazla yer verecek, yani girişte bir sürü tahkimat yerleştirmek cazip gelse de, pratikte iyi bir fikir değil. Bu yollar genellikle birleşir ve bir darboğaz oluşturmanız gereken yer orasıdır. Düşmanları bitirmek için diğer savunmaları kullanırken, orklar kalabalığı yavaşlatmak için iyidir.

Sadece savunmanıza güvenmek zorunda değilsiniz ve muhtemelen güvenmemeniz en iyisidir. Yeteneklerinizi, dronları ve daha fazlasını sahaya yerleştirmek için de kullanabilirsiniz. Temel dronlar, Demon Goonies, düşmanları yavaşlatmak için harikadır, ancak hasarları büyük değildir. Drone’larınız ve Soul Impact gibi yetenekleriniz, büyük bir düşman kalabalığını bir araya getirmek ve ardından hepsini bir kerede bitirmek için mükemmeldir.

Düşmanları erken çağırmak için düşmanların ortaya çıktığı yerin yakınındaki kafatasına dokunmanız yeterli. Bu sadece hepsini alt edebileceğinizi kanıtlamak için değil, dalgayı erken çağırmak size daha fazla savunma için harcamak için ekstra altın verecek, böylece daha da fazla düşman ezebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol