King of Crabs Başlangıç Rehberi

King of Crabs isimli oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz.

King of Crabs isimli mobil oyunumuz bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Burada yengeçler ile savaşıyorsunuz. Tabi ki sizde bir yengeç olarak rol alıyorsunuz. Oyun hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Oyunda yeni yengeçler açabiliyor ve gücünüze güç katabiliyorsunuz. Temel bir kahverengi yengeçle başlıyorsunuz, ama savaş alanında çok iyi görünmeyecek ve dövüş söz konusu olduğunda size herhangi bir avantaj sağlamayacaktır. Kullanabileceğiniz çeşitli başka yengeçler vardır ve bunların her birinin, onları savaş alanında ayıran kendi bireysel istatistikleri vardır. Örneğin, bulabileceğiniz daha büyük yengeçlerin sağlığı daha düşüktür veya yavaş hareket eder. Oyunda güzel bir denge de var.

King of Crabs Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı temel bilgiler vereceğiz. Bu sayede oyundan hem keyif alacaksınız hem de kolay bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

King of Crabs baslangic rehberi 2

King of Crabs Başlangıç Rehberi

Her oyunu düşman yengeçlerine karşı oynadığınızda, puanlar kazanacaksınız ve bu puanlar sizi sıralamada yukarılara taşıyacak. Her rütbede ilerledikçe yeni ödüller kazanacaksınız ve sonunda yepyeni yengeçler kazanacaksınız. Yeni yengeç ödülleri pek sık gelmiyor, ancak maçlarda ısrar ederseniz, sonunda rütbe atlamak için fazlasıyla kazanacaksınız.

Sonuç olarak, yeni yengeçler almanın en hızlı yolu oyunu oynamaktır. Sadece rütbe atlamak ve yeni yengeçler almak için değil, aynı zamanda kullanmakta olduğunuz yengeçleri geliştirmek için puan kazanacaksınız. Bu istatistik artışları, gelecekteki savaşların gidişatını büyük ölçüde değiştirebilir. Henüz gelişmediyseniz, pes etmeyin, sadece daha fazla stat artışı kazanın ve ardından savaşa geri dönün.

İncileri ve madeni paraları stoklayın ve yeni yengeçler ve eşyalar için bir ödül çekilişi olan yengeç avına katılabileceksiniz. Yengeç kapmak için 500 jeton veya 50 inciye kadar maliyeti vardır. İnciler burada da birinci sınıf para birimidir, bu nedenle nadirdir ve hafife alınmamalıdır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol