King Arthur Knight’s Tale PvP Güncellemesi Duyuruldu

King Arthur Knight’s Tale için beklenen PvP güncellemesi nihayet duyuruldu. Ayrıca birçok hata düzeltmesi ve oyun içi dengeleme de yapılacak.

King Arthur Knight’s Tale, Steam’deki erken erişiminin bir parçası olarak 15 Aralık’ta yeni bir güncelleme alacak. Ek içerik, oyuncuların dört şövalyeden oluşan bir ekiple 1v1 maçlarda savaşabilecekleri yepyeni bir isteğe bağlı PvP modunu içerecek.

Hikaye kampanyasının ilk bölümü, Adventure Map ve karakterlerinizi besleyip büyüttüğünüz Camelot Management kısımlarında da yeniden tasarımlar yapıldı. Hikayenin ilk bölümü için en önemli güncelleme, bölümün son patronunu yenmeyi daha zor hale getiren bir değişiklik oldu. Ayrıca yeni beceriler ve eşyalar ile yeniden dengelenmiş zorluklar sizi bekliyor olacak.

Knight's Tale

King Arthur Knight’s Tale 15 Aralık güncellemesi, altıncı ve son sınıf olan Sage‘in eklendiği ağustos’taki en son güncelleme olan v0.0.5’ten sonra gelen ilk büyük güncelleme. Sage sınıfı buz ve savunmaya dayalı büyülerden oluşan bir cephaneliğe sahip.

King Arthur Knight’s Tale, Kral Arthur’un ana karakter olduğunu ağır bir şekilde ima ederken, Yuvarlak Masa’dan Sir Mordred hikayeye öncülük ediyor. Bu sıra tabanlı RPG oyununda, oyuncular Mordred rolünü üstleniyor ve Arthur’dan geriye kalanları öldürmek için hem kahramanları işe almaları hem de inşa etmeleri gerekiyor.

King Arthur Knight’s Tale PvP Fragmanı

NeoCore, tam oyunun birden fazla haritaya dağılmış 20 hikaye görevi ve çeşitli yan görevler olacağını söylüyor. Karanlık fantezi oyunu, Ocak 2021’de Erken Erişim’e girdi ve hikaye kampanyasının birinci bölümünün ilk iki haritası ve diğer çeşitli haritalarla birlikte piyasaya sürüldü. Oyun, 14 Şubat 2022‘de Erken Erişim’den çıkacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol