King Arthur Knight’s Tale İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Neocore'un çıkış yapmak üzere olan sıra tabanlı RPG oyunu Arthur Knight's Tale için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı.

IGN, Neocore’un yaklaşmakta olan sıra tabanlı rol yapma oyunu King Arthur Knight’s Tale için oynanışa genel bakış fragmanını paylaştı. Bu fragman oyunun oynanış mekaniklerini fazlasıyla detaylandırmış, bu yüzden izlemenizi tavsiye ediyorum.

Arthur mitolojisine dayanan King Arthur Knight’s Tale, sıra tabanlı bir taktik rol yapma oyunu olacak; sıra tabanlı taktik oyunlar ile geleneksel, karakter merkezli RPG oyunları arasında benzersiz bir melez olarak tasarlandı.

King Arthur Knight’s Tale, klasik bir Arthur mitolojisi hikayesinin karanlık fantazi mecazlarından süzülerek modern bir yeniden anlatımı olacak, geleneksel şövalyelik hikayelerine bir dönüş olacak.

King Arthur Knight's Tale

Oyuncular küçük bir kahraman ekibini kontrol edecek ve yorucu ama tatmin edici savaşlar verecek. Ayrıca oyuncular 5 farklı sınıftan 30’dan fazla kahraman arasından seçim yapacak. Ayrıca, verimli bir ekip oluşturmak için yüzlerce beceri ve eseri birleştirebilecek. Oyuncular ayrıca kendi Yuvarlak Masa Şövalyelerini toplayacak ve onları şövalyelik görevlerine gönderecek.

Oyun, 20 hikaye görevi ve çeşitli yan görevler dahil olmak üzere Macera Haritası’nda 50’den fazla benzersiz ilgi alanına sahip olacak. Bu görevler, karanlık kale zindanlarından Sídhe ormanlarına kadar çeşitli arazilerde gerçekleşecek. Ek olarak, 7 düşman grubu, 50’den fazla düşman birimi türü ve 10 inanılmaz patron dövüşü oyunda yer alacak.

Oyunun, Steam platformunda sayfası açıldı. Oyun, 57 TL gibi ülkemiz için oldukça cazip bir fiyat etiketi ile çıkış yapacak.

King Arthur Knight’s Tale Oynanış Fragmanı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol