Kerbal Space Program 2, Nisan 2020’den Sonra Çıkacak!

Kerbal Space Program 2 2021'e ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün başarılı yayıncılarından olan Private Division’ın 2020 model oyunlarından bir tanesi olacak olan Kerbal Space Program 2’nin çıkış tarihi netleşmezken yeni bilgiler oyuncular ile paylaşıldı.

blank

Şu sıralar The Outer Worlds ile ortalığı kasıp kavuuran Private Division 2020 yılında da adından söz ettirmeye niyetli gibi görünüyor. Aylar önce 2020 yılı için duyurulan oyunlardan bir tanesi olan Kerbal Space Program 2’nin çıkış tarihi belirsizliğini korumaya devam ediyor. Bugün oyunun 1 Nisan 2020 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında lansmana çıkmasının beklendiği ifade edilmiş.

Steam üzerinde sergilenen yapımım çıkış tarihi 2020 olarak yer alırken gelen haberler kafalarda soru işaretleri bıraktı.

PC Gamer’ın haberine göre Kerbal Space Program 2, 2021’de konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacakmış. Habere göre oyunu müthiş bir hale getirmek isteyen geliştirici ekibe ek bir süre gerekiyor ve oyun 2021 yılında piyasaya sürülecekmiş.

Take Two Başkanı Karl Slatoff’da yatırımcılar görüşmesinde oyunun 2021’de lasmana çıkacağını duyurmuş.

Farklı oyun modları ile oyunculara sunulacak olan yapımın çıkış tarihi 2021’e ertelenmiş oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol