Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Keanu Reeves Constantine 2 Hakkında Konuştu

Warner Bros., Constantine 2 için geçen yıl yeşil ışık yakmıştı. Aktör Keanu Reeves, stüdyoyu ikna etmek için ne kadar çabaladığını anlattı.

Keanu Reeves, Warner Bros.’u Constantine 2 projesi için nasıl ikna etmeye çalıştığını anlattı. Ünlü aktör: ‘‘Kesinlikle sevdiğim bir roldü ve yönetmen Francis Lawrence’ın harika bir iş çıkardığını düşündüm. Bu karakteri canlandırmayı çok seviyordum ve filmden gerçekten keyif aldım. Neredeyse her yıl Warner Bros’a ikinci filmi sordum. Ancak bana hep hayır dendi.” dedi.

Eylül 2022’de onaylanan devam filmi ile ilgili olarak oldukça heyecanlı olduğunu belirten Reeves, ikinci filmi resmen sınırsız bir oyun alanı olarak gördüğünü ve burada elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Constantine 2 Projesi Emin Ellerde

Constantine 2

Constantine 2’yi Francis Lawrence yönetirken, yapımın senaryosunu Akiva Goldsman kaleme alacak. Fringe, Star Trek 4 ve Star Wars’taki çalışmalarıyla bilinen isim JJ Abrams ise projede yapımcı olarak yer alacak. Lawrence, başlarda projeye olumsuz bakıyordu ancak Reeves ve senarist Goldsman’ın iknalarıyla projeyi imzalamaya karar verdi.

Lawrence, “Sonunda bize Constantine versiyonumuzu yapma izni verildi. Ve şimdi insanların Keanu Constantine’in başka bir versiyonu için gerçekten heyecanlandığını görebiliyorum.” dedi. İlk filmde Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton, Pruitt Taylor Vince, Djimon Hounsou ve Gavin Rossdale rol aldı. Devam filmi için ek oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı ve başka aktörlerin kendi rollerini tekrar oynayıp oynamayacağı belli değil. Filmin geri kalan detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.