Juventus PES 2020’ye Özgü Olacak!

PES 2020'den Juventus fragmanı geldi.

10 Eylül’de konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulacak olan eFootball PES 2020 Steam’de ön satışlara devam ederken oyunun yeni bir videosu yayınlandı. Yeni videoda İtalyan devlerinden birisi olan Juventus gösterildi.

 

Konami’nin 2019 model futbol oyunu olarak karşımıza çıkacak olan eFootball PES 2020 199.00 TL’den başlayan fiyatlar ile oyunculara sunulmaya devam ediyor. Bünyesinde dünyaca ünlü oyunculara yer verecek olan yapım, özellikle efsanevi oyuncuları ile beğenileri kazanmaya çalışacak.  Bugün yeni bir video ile gündeme gelen yapım, Juventus takımını tanıttı. İtalyan devinin efsanevi oyuncusu olan Nedved’i de karşımıza çıkaracak olan oyun, Juventus’a sahip olan tek futbol oyunu olacak.

Konami ve Juventus arasında imzalanan özel bir anlaşma ile futbolcular, stad ve tüm Juventus içerikleri PES 2020’de yer alacak. Juventus lisanslı olarak sadece PES 2020’de yer alırken FIFA’da yer almayacak. FIFA takımın adını farklı bir isim ile oyuncularına sunacak.

Cristiano Ronal’de hala FIFA’nın kapağı olsa da PES 2020 içerisinde lisanslı bir şekilde yer alacak. Gerçek modellemelerinde gösterildiği bir fragman eşliğinde duyurulan Juventus oyun içerisinde ayrı bir yere sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol