Jurassic World Evolution 20 Kasım’da Genişleme Alacak!

Jurassic World Evolution ilk genişlemesi ile bizlere yeni dinazorlar sunacak.

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Jurassic World Evolution 20 Kasım’da Secrets of Dr. Wu adlı bir genişleme paketi alacak.

Oyunun ilk genişleme paketi olacak olan Secrets of Dr. Wu oyunculara yeni içerikler getirecek. Bilgisayar ve konsol platformunda oynanan Jurassic World Evolution yeni alacağı genişleme olan Secrets of Dr. Wu ile oyunculara yeni görevler, konumlar ve yeni dinazorlar sunacak. Oyun içerisinde yer alan hikayeye yeni ve ilgi çekici noktalarda ekleyecek olan genişleme 20 Kasım’da oyunculara sunulacak. Oyun içerisinde Wu başarılı bir organizatör arıyor olacak. Oyuncular melez dinazorların eğitimleriyle ilgili deneyime sahip olarak Wu’nun gözüne girmeye çalışacaklar.

Oyuncular Wu’dan aldıkları görevleri eğer kabul ederlerse hiç görülmemiş melez yaratıkları araştırmak ve yetiştirmek için gizli bir alan olan Isla Muerta’nın bazı noktaları oyunculara açılacak. Buna ek olarak oyuncular yeni genişleme ile bazı şeyler için yükseltme ve bazı seçeneklere erişebilecekler. Oyuna gelecek olan beş yeni dinazor da işleri oldukça güçleştirecek. Bu dinazorların dişlerinin de zehirli olacağını belirtelim.

Son olarak genişleme ile binalarda çok sayıda iyileştirmeler de yapıldı. Nakliye ekibi için de hız artışı sağlandı. Haritaya sert hava koşulları için de daha iyi koruma sağlayan bir gelişmiş fırtına savunma istasyonu eklenecek.

Yeni genişleme paketi platforma bağlı olarak farklı fiyat etiketlerine sahip olacak. Secrets of Dr. Wu bilgisayar oyuncuları için 12.99 euro olarak satılacak.

Secrets of Dr. Wu, 20 Kasım’da tüm platformlar için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>