Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Jurassic World Evolution 2: Dominion Ek Paketi Duyuruldu

Jurassic World Evolution 2, favori film karakterlerinden seslendirmeler ve yeni tarih öncesi türler de dahil olmak üzere yeni Dominion DLC'sini duyurdu.

Jurassic World: Dominion filmine bağlanacak olan Jurassic World Evolution 2 için yeni bir ek paket duyuruldu. Yeni film, altı filmlik Jurassic Park destanını sona erdirecek ve orijinal Jurassic Park filmlerinin oyuncularını Jurassic World ile birleştirecek ve karakterlerin dinozorların istila ettiği bir dünyada birlikte çalışmasını gerektirecek. Bunu kutlamak için Jurassic World Evolution 2, oyuncuların katılacağı yeni maceralar ekleyerek yeni hikaye içeriği sunacak.

Jurassic World Evolution 2 fazlasıyla popüler oldu. Jurassic World Fallen Kingdom’ın piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelen ilk oyun, oyuncuların kendi dinozor parklarını inşa etmelerine, sürdürmelerine ve dinozor kırılmalarına yol açabilecek çeşitli sorunların üstesinden gelmelerine izin verdi. Devam oyunu ise ilk oyunun özelliklerini bir adım ileriye taşıdı ve hayran kitlesini büyük ölçüde arttırmayı başardı.

Jurassic World Evolution 2 Dominion Neler Sunacak?

Jurassic World Evolution 2

Frontier Developments, Universal Games ve Digital Platforms, 27 Mayıs’ta yapılan bir basın açıklamasında, Jurassic World Evolution 2: Dominion Biosyn genişleme paketinin 14 Haziran 2022’de çıkacağını duyurdu. Ek paket, Jurassic World Evolution’ın bugüne kadarki en büyük ek paketi olacak ve yepyeni bir güncelleme sunacak.

Jurassic World: Sierra Nevada ortamında geçen Dominion’dan ilham alan kampanya ve Chaos Theory içeriği birçok yenilik sunacak. Ayrıca oyuncuların keşfetmesi için Çam ormanları ve karlı tepeler gibi yeni araziler de içerecek. Ek olarak, ek pakete Jurassic World’den Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), Jurassic Park’tan Dr. Alan Grant (Sam Neill) ve Jurassic Park’tan Dr. Ellie Sattler gibi filmlerden çok sevilen karakterler ve oyuncular eklenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.