Jotun: Valhalla Edition 5 Aralık’ta Bedava!

Jotun: Valhalla Edition 5 Aralık - 12 Aralık tarihleri arasında PC oyuncularına ücretsiz olarak dağıtılacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2015 yılında konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkan Jotun: Valhalla Edition’dan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Oyunun yakında Epic Store üzerinde ücretsiz olarak sunulacağı duyuruldu.

blank

Şu sıralar bilgisayar platformu oyuncularına Rayman Legends’ı ücretsiz olarak sunan Epic Store aynı zamanda Sonbahar indirimleri ile birbirinden farklı oyunları cazip fiyat etiketleri ile satmaya devam ediyor. 29 Kasım – 6 Aralık tarihleri aralığında Rayman Legends’ı bilgisayar platformu oyuncularına dağıtmaya devam edecek olan Epic Store, Rayman Legends’ın ardından Jotun Valhalla Edition’ı ücretsiz olarak dağıtmaya başlayacak.

Şu sıralar Steam Sonbahar indirimleri kapsamında yüzde 67 indirimle 25.00 TL yerine 8.25 TL fiyat etketine sahip olan Jotun: Valhalla Edition, 5 Aralık – 12 Aralık tarihleri arasında Epic Store üzerinde tamamen bedava olacak. Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen Jotun: Valhalla Edition tek oyunculu olarak oynanmaya devam ederken oyunun satışlarında da düşüş yaşandığı biliniyor.

Bilgisayar platformu oyuncularının yüzünü güldürecek olan bu gelişme Epic Store’un ana sayfası üzerinden oyuncular ile paylaşıldı.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7
  • İşlemci: 1.8 GHz Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 10-compatible graphics card with at least 256MB of video memory
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol