Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Johnny Depp Captain Jack Sparrow Rolüne Geri Dönecek Mi?

Karayip Korsanları serisindeki beş filmde Kaptan Jack Sparrow'u canlandıran ünlü aktör Johnny Depp'in rolüne geri dönebileceği iddia edilmişti. Oyuncunun temsilcisi, söz konusu iddialar hakkında açıklama yaptı.

Johnny Depp Amber Heard davası sonuçlanmasına rağmen, yansımaları henüz gündemden düşmüş değil. 27 Haziran Pazartesi günü Avustralya merkezli haber kuruluşu PopTopic, ünlü aktörün yaklaşık 300 milyon dolarlık bir anlaşma ile Captain Jack Sparrow rolüne geri dönmeye hazır olduğunu iddia etti.

Süreçten haberdar olanların bileceği üzere Disney, Heard’ün Deep’e yönelik psikolojik ve fiziksel şiddet suçlamalarının ardından Amerikalı oyuncu ile ilişkisini kesmişti. Yakın zaman önce sonuçlanan mahkemede ise Heard’ün iddialarının asılsız olduğu ortaya çıkmış ve ünlü aktrisin 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verilmişti.

Johnny Depp Captain Jack Sparrow Olmak İstemiyor

Johnny Depp Captain Jack Sparrow

Peki, Johnny Depp Captain Jack Sparrow rolünü tekrar canlandıracak mı? NBC News’e konuşan oyuncunun temsilcisi, haberin tamamen uydurma olduğunu söyledi. Ünlü aktörün Karayip Korsanları serisine geri dönmeyeceğini belirten temsilci, böylece Disney‘e kapıyı kapatmış oldu. Depp’in seriye geri dönme olasılığı, karalama davası sırasında verilen bir ifadeye de konu olmuştu.

Ünlü oyuncu, “Disney sana 300 milyon dolar ve bir milyon alpaka ile gelseydi, bu dünyadaki hiçbir şey seni geri dönüp bir Karayip Korsanları filminde Disney’le birlikte çalışmaya götürmez miydi?” soruna, net bir şekilde “Hayır” cevabını vermişti.

Depp, 2017’de vizyona giren Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz da dahil olmak üzere beş filmde Captain Jack Sparrow’u canlandırdı. Şu anda iki yeni Karayip Korsanları filmi yapım aşamasında ve yıldız oyuncunun geri dönmesi inanılmaz bir talep var. Hatta bu yönde 875.000 imzaya ulaşan bir change.org kampanyası dahi bulunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.