Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

John Wick’in Yapımcısından Just Cause Filmi Geliyor

Tüm zamanların en iyi açık dünya aksiyon oyunlarından Just Cause filme uyarlanıyor. John Wick'in yapımcısı David Leitch, efsane seriyi beyaz perdeye taşıyacak.

Video oyunu serilerinin beyaz perdedeki yolcuğu hız kesmeden devam ediyor. Son yıllarda hiç olmadığı kadar popülerlik kazanan bu trend, tüm zamanların en iyi açık dünya aksiyon oyunlarından birine sahne olacak. Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause, ilk John Wick filminin mimarlarından David Leitch ve Kelly McCormick tarafından beyaz perdeye uyarlanıyor.

Son olarak, Ryan Gosling ve Emily Blunt’ın başrol oynadığı aksiyon komedisi The Fall Guy’ı yapan ikili, iddialı bir proje için yeniden kolları sıvınıyor. The Hollywood Reporter‘a göre Just Cause filminin kamera arkasında Blue Beetle’ın yönetmeni Ángel Manuel Soto olacak. McCormick ve Leitch, Universal ile yapılan anlaşmasının bir parçası olarak 87North aracılığıyla yapımcılığı üstlenecek.

Leitch ve McCormick İkilisinden Just Cause Filmi

just cause filmi david Leitch

Yapımcılar arasında ayrıca Sonic the Hedgehog uyarlamalarının arkasındaki Story Kitchen’dan Dmitri M. Johnson, Mike Goldberg ve Timothy I. Stevenson da bulunuyor. İlk olarak 2006 yılında piyasaya sürülen Just Cause, yerel bir diktatörü devirmek için kurgusal bir ada ülkesine gönderilen ajan Rico Rodriguez’in maceralarını konu alıyor.

Onu takip eden üç devam oyunu da benzer bir kurgu ve atmosfere sahipti. Hikayesinden çok abartılı açık dünya aksiyonuyla tanınan ünlü seri, aslına sadık bir uyarlama olması halinde beyaz perdede epey ilgi çekecek sekanslara sahip olacaktır. Bilhassa arkasında John Wick gibi dövüş sahneleriyle tanınan bir filme imza atan David Leitch‘in olması, beklentiyi epey artırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.